Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sok szingli lány miért fél...

Sok szingli lány miért fél ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyeken, strandokon pl.

Eljönnek, a barátnőikkel, de félszegek.

Nincsen senkijük, de aki oda merészel emnni egy csaj bandához, elég csúnyán elküldik a többiek.

Utána meg "sírnak" hogy már mióta nincs senkijük, miközben járnak bulizni. Persze hogy nincs, hiszen mindenkit elutasítanak.

És azért azt nemigen hiszem el, hogy egy este folyamán éppen pont egy pasi sincs olyan aki tetszik nekik.


Kapjuk a hideget a lányoktól, hogy bátortalan és nyuszik a pasik. Hát persze, de ti is azok vagytok, hiszen ha ismeretlen szólít meg nem kell, ha nem túl helyes, csak átlag nem kell, ha túlságosan páwa, akkor szintén nem kell, és stb kismillió ok.

Miért van az pl. hogy rengeteg lány csakis ismertségi körből hajlandó bárkivel össze jönni? még ha jobban is tetszik neki egy idegen, akkor is...


Aki nem inge ne vegye magára a leírtakat!!!!


köszi a válaszokat! :)



2013. aug. 9. 11:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%

1. akkor kell odamenni egy csajhoz, ha egyedül van

2. pl. én tudom mindig kit akarok... max. nem jön vele (azonnal) össze. naná hogy el fogom hajtani a többit aki nem tetszik.. a szingliség nem feltétlen jelenti azt, hogy a nő szíve is szabad.

3. nem buliban kéne, nagyon nem

2013. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

nem bulikban kéne...

hmmm...akkor hol?! XD

neten? sok csja szerint szánalmas.

utcán? sok nő nem preferálja.

parkokban? szintén enm emrt kikapcsolodni járnak oda nem pasizni.

strand? megint nem mert pihenni, meg fürdőzni jöttek, nem ismerkedni.

2013. aug. 9. 11:08
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedni lehet pl. az egyetemen, egyetemi programokon, fesztiválokon, vagy ilyen városi programokon... egyébként meg szerintem nem szánalmas az internet se, pl ha valakinek írsz facebookon és elhívod valahova, nem pedig hónapokig csak neten beszéltek...

egyébként meg sokszor azért nem ismerkednek a lányok azokkal a pasikkal akik odamennek hozzájuk mert:

1. főleg bulikban elég pofátlan és bunkó módon teszik

2. egy idegennel jóhogy kevésbé jönnek össze, mint a baráti társaságból azzal, akit bár nem igazán ismernek, de tudják, hogy a barátaik igen.

3. nem jön be a lánynak a pasi, ezért nem is akarja megismerni...

2013. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

1-es és ha csak otthon van egyedül?

A kérdés nagyon jó! Remélem, minél több csaj válaszol majd!

2013. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#1:Mert szerinted egy buli mire való,ha nem ismerkedésre?

A hozzád hasonlók csak azt tudják megmondani,hogy hol nem kell ismerkedni,de azt nem mondják meg,hogy hol kellene.

2013. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

de nézzünk egy kontrát.

én pasi vagyok, és a baráti/haveri körömben 2 lány van, akiknek évek óta hosszu kapcsolatuk van.

ennyi. a többiek mint srácok.

akkor hogyan ismerkedjek a baráti körömből lányokkal?! XD


és nemigen hiszem el aztsem, hogy egy lánynak olyen hűde sok pasi van a baráti körében, hogy csak azok jöhetnek szóva ismerkedésre.

2013. aug. 9. 11:20
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
A buliba szórakozni járnak az emberek, de legnagyobb esetben, hogy valakit összeszedjenek aznap estére. Ismerkedésre semmiképpen, ahogy írták városi programokon, egyetemi/fősulis összejövetelen, esetleg segítő munkák során, vagy nyári munka, és az utcán is lehet ismerkedni ha jól csinálod ;-)
2013. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

figyelj... van sok lány aki lehet azért ilyen, mert sokat csalódott, és fél az újabb ilyen számára nehéz és fájdalmas helyzettől, de van aki például még úgy érzi hogy nem érett rá, és a nyavalygás csak egy álarc lehet amivel maga köré falat épít, és van aki nem tud mit kezdeni egy ilyen spontán helyzettel, hogy valaki ismeretlen leszólítja őt

én azt tanácsolom minden lánytársamnak hogy legyetek talpraesettek, magabiztosak és nem kell elkapkodni semmit :), de ne viselkedjetek kirívóan, feltűnően(magyarán ne úgy mint a mai tiniribik..) :) 16/L

2013. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem egyszerű ez... Egy lány szívéhez hosszabb út vezet annál(lányként tudom ezt), minthogy rögtön egy odajövő idegennel elkezdjenek flörtölni. Mert ha jól gondolom, nálad is rögtön egyértelmű, hogy mi a célod, vagyis hogy megszerezd őket. Én is sokkal jobban preferálom, ha előtte tényleg kötetlenül (!) megismerkedhetek valakivel, és nem kell közben folyton a jövendőbeli kapcsolatunkon filóznom. Nem kell, hogy a haverom legyen, de mindenképpen egy jó ismerős. Így fogok megbízni benne, és esetleg később, ha úgy alakul, beleszeretni. :-) Tapasztalat. De higyjétek el fiúk, így a jobb! Ne zúdítsátok rá rögtön egy csajra, hogy mennyire tetszik, mert az esetek többségében nem fog vele tudni mit kezdeni!
2013. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia ! Én pl. azért vagyok szégyenlős mert nem fogadom el magam és páran "átbasztak" már.. De ettől még ugyan véletlen megismerkedhetek bárkivel akár egy buszon , strandon , akárhol. Nem helytől függ. :) Azért jobb az ismeretségből összejönni valakivel mert már ismered annyira hogy bízz benne, bár én ezt nem vállalnám már be. :) 18/L
2013. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!