Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek csak nincs szerenc...

Szerintetek csak nincs szerencsém vagy a mai tini csajok a 14 év körüliek egész egyszerűen nem akarnak pasit, nem akarnak isemrkedni fiúkkal?

Figyelt kérdés
Mert folyton azon vagyok, hogy találjak egy jó fej láynt, akivel lehetne talizni és aztán akár komolyabb is lehetne, de még a talira sem tudok találni megfelelő lányt vagy csak nagyon ritkán, de mostanság meg itt a környéken főleg elég elutasítóak a csajok, többnyire még képet sem látnak rólam és egyszerűen nem hajlandóak ismerkedni, de ha meg volt képem akkor meg az volt a bajuk, hogy nem vagyok az esetük, csak ritkán találok olyan csajt, aki nem a külsőre hajtana, nem értem miért olyan fontso, hogy külsőre tökély legyen valaki, nekem sem kell tökéletes csaj külsőre, tudom, hogy nem is vagyok bányarém, hisze már sok lány tartott helyesnek, meg most is vannak, akik helyesnek tartanak, de általában ezek a lányok messze élnek tőlem fura mód. Nem rég meg smároltam egy csajjal, de ő meg nem akar most kapcsolatot.
2013. aug. 11. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a top 1% kell a mai tinicsajoknak, még ha egy éjszakára is vagy inkább senki. Az a top1% annyit szexel, mint a maradék 99% együttvéve.
2013. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szoval semennyit? xD
2013. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pedig van én is felszedtem már pár tini csajt pedig már elmúltam 20 éves bőven
2013. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom milyen csajok vannak ott ahol te laksz ... xd 14/l
2013. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!