Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szoval 16 eves fiu vagyok es...

Szoval 16 eves fiu vagyok es az erdekelne mivel szokitsak le egy csajt ha egyedul vagyok es valaki megtetszik pl strandon? Onbizalmam az van de ha epp egyedul vagyok zavar ha ott vannak a b. noi mert en 1 konkret csajt akarok leszolitani.

Figyelt kérdés
Bocsi a helyesirasert de telorol vagyok

2013. aug. 12. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
"Bekennéd a hátam naptejjel?" :)
2013. aug. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De olyat amivel nem kuldd el xdd mondjuk ink felsulok minthogy megse kerxezzem :p
2013. aug. 12. 23:37
 3/8 A kérdező kommentje:
De olyat amivel nem kuldd el xdd mondjuk ink felsulok minthogy megse kerdezzem :p
2013. aug. 12. 23:39
 4/8 anonim válasza:
hát pl: meghívhatnád egy fagyira :D
2013. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Úszni megyek. nincs kedved velem jönni ???

Meghívnálak egy fagyira, de inkább üljünk ki a fa alá és csodáljuk együtt a naplementét!

Figyelj, én ugrom a legszebb fejest a bícsen,és a te kedvedért ugrok egyet :)

Figyellek, 4 órája ülsz már a napon, ez így nem egészséges. Menjünk inkább a hűvösbe beszélgetni.

Te is egyedül jöttél? Itt annyi hülye van, nem megyünk inkább nyugisabb helyre?

Imádom az óceánt! Ha becsukom a szemem most is ott érzem magam. Szeretnéd, ha odarepítenélek?

A rajtkőről bárki a medencébe tud ugrani, na de az úszómester székéről?! Nem hiszed? Már ezerszer megcsináltam!

hát remélem találsz köztük hasznosat :))

2013. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja de ha 2en vagy tobben vannak akkor ugyanaz lenne a forgatokonyv?
2013. aug. 13. 23:07
 7/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon jókat írt az előttem lévő! Röhögtem egyet, de ez humorérzékre vall, és az menő! Ha a strandon vagytok hívd el egy fagyira. vagy: ellophatnálak egy kicsit a barátnőidtől? ez olyan macsós, de aranyos. De a fagyi az király! ha nem szereti, akkor nem ciki, kérdezd meg, hogy szívesebben inna jégkását, vagy valami!;) hajrá!
2013. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a tippeket majd kiprobalom melyik valik be :)
2013. aug. 14. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!