Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lakik pár helyes srác a...

Lakik pár helyes srác a szomszédban, szerintetek milyen ürüggyel ismerkedjek össze velük? 17/L

Figyelt kérdés
Szoktak köszönni, néhánnyal már váltottam is pár szót, de valami trükk, ami által jobban összeismerkedhetnék velük ?
2013. aug. 13. 20:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
köszi ment a zöld kezecske
2013. aug. 13. 20:32
 2/12 anonim ***** válasza:
napozz a kertben meztelenül :-)
2013. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát rendezz egy bulit és hívd meg őket. ez a legegyszerűbb. vagy mire gondolsz? kéredzkedj be szarni.
2013. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na olyasmire gondoltam, hogy egyszer kizárhatnám magam, és átmennék hozzájuk segitséget kérni :D Ehhez hasonlo ötletek ? :P
2013. aug. 13. 20:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérd meg őket, hogy javítsák meg a számítógéped.
2013. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#3 Köszönjük az információt :p

Szerintem menj át és egyszerűen kérdezd meg hogy nem-e lenne kedvük csinálni valamit... Pl. Bulizni vagy valami :P Akkor lenne lehetőséged beszélgetni velük

2013. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
menj át mikor nálatok nincs otthon senki egy üveg barack befőttel, vagy egy konzerv barack befőttel és azzal az ezer éves konzerv nyitóval, ami voltaképpen csak egy penge, és kérd meg őket hogy nyissák ki neked, mert hát te nem birod (mert mondjuk a konzerv nyitot nem tudod használni, az üvegnél meg mondjuk fáj a csuklod mert meghuzodott vagy beggyulladt) és nincs otthon senki akit megkérhetnél, de barackos sütit akarsz sütni (jobb előtte begyakorolni a süti sütés) persze később szívesen átviszel belőle
2013. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

most hoztam a számgépet szervízből, segítenétek összedugni?


feltéve ha asztalid van

2013. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha kinéznél valahogy vagy legalább kedves lennél már rádmozdultak volna te nagyon naiv!
2013. aug. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bas.zd be az ablakukat egy kővel, ott majd elkezdődik egy beszélgetés
2013. aug. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!