Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nagyon megharagudnátok...

Lányok nagyon megharagudnátok ezért (társkereső)?

Figyelt kérdés
Beregisztráltam az egyik nagyobb társkereső oldalra és találtam egy lányt, aki érdekelne, küldtem neki kérdéseket, elvileg válaszolt de nem tudom elolvasni mert az a része már fizetős és fizetni nem szeretnék az oldalnak. Szerintetek nagyon pofátlan dolog lenne a facebookon írni neki üzenetet? Ti, hogyan reagálnátok rá?
2013. aug. 15. 15:14
 1/4 anonim válasza:
Miért lenne pofátlan dolog? Nem tán elittárs? :DD
2013. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az, gyönyörű oldal :D Azért gondoltam, hogy tán' nem kéne mert a facebook nem ismerkedésre van és gondolom nem véletlen az, hogy a társkeresőt használják. Meg, milyen dolog már írni egy VADIDEGEN embernek, akinek lehet, hogy nem is vagyok szimpatikus?
2013. aug. 15. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem pofátlan,engemnemzavarna. Írj neki nyugodtan.25/N
2013. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is regisztráltam oda anno, poénból, de nem néztem meg utána egyszer sem. Az ilyen oldalakat szerintem csak a nagyon elkeseredettek veszik komolyan.
2013. aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!