Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az internetes társkeresőkön...

Az internetes társkeresőkön regisztrált gyönyörű harmincas nőknek mi bajuk van, hogy évek óta nem keltek el?

Figyelt kérdés
Látok olyat aki háromhavonta regisztrál-töröl, ezt csinálja hat éve.

2013. aug. 15. 23:36
1 2
 1/18 anonim válasza:
magasak az igényei, vagy egyszerűen elviselhetetlenek.
2013. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
hat éve probálkozol társkeresövel?
2013. aug. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
"profi"
2013. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
hat éve figyelsz egy nőt?
2013. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Mr. KGB:D
2013. aug. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

6 év alatt egyszer se voltál képes rámozdulni?

Egyébként számtalan oka lehet. Tudod, a külső nem minden.

2013. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
lehet hogy K és ott hirdeti magát
2013. aug. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Isten ments! Havonta vagy kéthetente keresőzök, ránézek az újakra, aztán látom hogy megint regelt. Idővel azért hozzászoksz a régebbi arcokhoz.


Na de a kérdés nem arról szólt hogy mekkora recskagép vagyok-e, csak érdekel az oka hogy miért nem viszik azokat, akik azért ránézésre kapósak!

2013. aug. 15. 23:49
 9/18 anonim ***** válasza:

Dilinyós, magasak az igényei, csak lenyúlni való pasit keres...


Másik oldalról viszont nagyon nehéz normális, FÜGGETLEN férfit találni, aki nem csak titkos kufircolásra keres párt, felelősségteljes, normális. Egyszer én is regisztráltam magam, a férfiak egy része jelmez nélkül játszhatná Quasimodot, egy része házas és szeretőt keres, egy része komplett b..rom, egy része ingyencselédet keres, akit persze nem akar eltartani, de a nő szolgálja ki mint az anyukája....

Nyomokban volt egy-kettő normális, volt akivel találkoztam. Az egyiknek nem én voltam az esete (ez van), a másikkal majdnem lett valami, amikor kiderült, hogy nős...

2013. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#6 Hat év alatt a leveleimre kapott válasz kevesebb mint egy százalék, és ezalatt az összes kapcsolatom neten kívülről jött.
2013. aug. 15. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!