Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mivel lehet elcsábítani egy...

Mivel lehet elcsábítani egy 25+ éves nőt, milyen témáról érdemes vele beszélgetni, és egyáltalán hogyan érdemes közeledni felé, mi az ami érdekli és hosszasan tudnánk róla beszélgetni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye kérdést feltenni, hogy lehet??? Majd rájössz. Vagy megvan benned ami kell, vagy nincs.
2013. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

jól van köszönöm szépen a válaszodat de valószínűleg te is tanácstalan vagy úgyhogy ha már helyetted is feltettem a kérdést akkor fölösleges volt neked megnyilvánulnod, de még egyszer köszi..

nem hülye kérdés ha már ipar épült arra hogy lehet csajozni..

2013. aug. 19. 15:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt magadtól is tudnod kéne. újabb felesleges kérdéssel gyarapítottad a gyk-t.
2013. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Te okoska, helyettem nem kell feltenned a kérdést, mert én tudok a nőkkel beszélni. :D

Minden nőt más érdekel. Ha konkrét személyre gondoltál, akkor derítsd ki, hogy mi a fontos számára. Ennyi. Meg egy Bambi.

2013. aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hogyan érdemes közeledni felé?

minimum bmw vagy merci

2013. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

jó köszi, autóm nincsen..

az első 2 válasz adótól már inkább tanácsnak jobban örültem volna mint negatív kritikáknak..

sajnos nem teljesen önhibámból lemaradtam arról hogy még fiatalon rájöjjek... viszont vagy egy nő aki nélkül nem tudok létezni ezért minden hasznos tanácsnak ami előre hajtana az ügy érdekében örülnék..

előre is köszönöm a használható ötleteket

2013. aug. 19. 16:07
 7/13 anonim válasza:
Arról hogy milyen véletlen, és szerencse hogy egymásra találtatok. Innettől már csak a közös jövőt kell megvitatnotok.
2013. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Amúgy ő egy sokat látott elég tapasztalt lány, volt már több pasija is, 20on egynehány éves korába falta őket, de most már kicsit nyugodtabb lelkű lett, de nagyon okos lány amúgy, ritkán bulizik már,utasított vissza, de ettől még úgyérzem hogy van nála esélyem, keresi a társaságom ha úgy van..

azthiszem eddig az volt a baj hogy nem voltam elég férfias számára..

mégis ti hogyan próbálkoznátok?

2013. aug. 19. 16:56
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha már visszautasított, akkor ne teperj.

Minek? Ha eddig nem tetszettél neki, akkor vélhetően ezután sem fogsz.

Nem bántásként mondom.

2013. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

de akkor valószínűleg soha nem is fog bennem látni semmit ami megfogná?

akármit is csinálhatok?

2013. aug. 19. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!