Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen esetben nem gáz ha én...

Ilyen esetben nem gáz ha én megyek oda a pasihoz? Vagy inkább hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Két hete voltam egy koncerten és a zenekarból megtetszett egy pasi. Ő is észrevett és egész sok ideig szemeztünk meg sokat mosolyogtunk egymásra. Igazából kicsit furcsálltam is mert ő egy kifejezetten jó pasi, olyan aki szerintem tudja is magáról hogy az, én meg még csak nem is voltam csinosan öltözve. Egyből azon járt az agyam hogy ez a zenészeknél biztos ilyen általános dolog, hogy random nőkkel flörtölnek hogy bővítsék a rajongótáborukat meg stb. Szóval gondoltam elmegyek a következő koncertjükre és ha megint ad valami "jelet" akkor utána odamennék hozzá beszélgetni. Vagy ez nagyon gáz, hogy én mennék oda? Nem akarok úgy viselkedni mint egy idióta kis tizenéves, de nekem tényleg tetszik és szeretném megismerni.
2013. aug. 24. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A dolog egyszerűbb mint hinnéd. Láthatóan nem érdekled annyira hogy kezdeményezzen, tehát:

-vagy akarod annyira hogy a kezedbe vedd a dolgot,

-vagy nem.

2013. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de azért tedd nyilvánvalóvá, hogy ismerkedni jöttél és nem lecumizni a koncert után, mert még a végén előveszi a brét vagy ilyesmi.
2013. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De jó kérdés! Aztán mosni is fogsz rá?


"Groupies became prominent in the music scene in the 1960s and 1970s. Female groupies in particular have a long-standing reputation of being available to celebrities, pop stars, rock stars and other public figures. Led Zeppelin singer Robert Plant is quoted as distinguishing between fans who wanted brief sexual encounters, and "groupies" who traveled with musicians for extended periods of time, acting as a surrogate girlfriend often taking care of the musician's wardrobe, and social life."

2013. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát hogy mosnék-e rá az még a jövő kérdése :D De azért más kategória egy ilyen világsztár, meg más ő, aki még azt se mondanám hogy országszerte ismert, mert nem ilyen közkedvelt műfajban zenélnek. Habár fene tudja, még sose volt zenész pasim.
2013. aug. 27. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!