Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18-22 év körüli lányok, miért...

18-22 év körüli lányok, miért menekültök ösztönösen egy huszonéves fiútól, ha meglátjátok, hogy úgy néz ki, mint egy 16 év körüli tini fiú genetikailag?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy alacsony és kisfiús pofája van, nem ilyen férfiállat kinézete. Attól még én is szexéhes állat vagyok, meg a lányokat szeretem, csak hát ezt dobta a genetika, most mit tehetek én arról, hogy testre is sok fiatal lehgy, mert magsab vagy kövérebb, hízékonyabb, meg fejre is némelyik idősebbnek néz ki tőlem. :D

Komoly kapcsolatot szeretnék, de úgy tapasztalom, a felnőt csajok nem bírják elviselni, hogy ilyen kisfiús adottságaim vannak, amin változatni sem tudok. Inkább összejöttök egy vén emberrel. :D Aztán meg csodálkoztok, ha nekem egy 14-15 éves kislánnyal kell beérnem. Ők is cukik meg aranyosak, de mégsem lehet velük komolyan tervezni. Na remélem érthető mire célzok.


2013. szept. 4. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Na vajon miért?:)
2013. szept. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
egy ilyen 15 evest elfogadnal? [link]
2013. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert nem látnak benned igazi férfit, hanem csak egy kisgyereket :)
2013. szept. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, én az a típus vagyok, aki egy bűnt nem tud megbocsájtani: ha kisfiús az ember.

Tudom, hogy nem te tehetsz róla. Sok mindent tolerálok: ha fiatalabb, ha kövérkés, ha kopaszodik... de a kisfiús kinézet 0%-ban vonz. Olyan pedofilnak érzem magam a pasas mellett.


Első barátom is nagyon kölyök képű volt, a szakáll és a bajusz máris dobott rajta 6 évet, és akkor már sokkal férfiasabb volt nekem.


De ha nagyon fiatalnak néz ki egy srác, akkor inkább az anyai ösztöneimet mozgatja meg, mint a bennem rejlő nőt.

Bocsi, ez van.

2013. szept. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#2 ez tényleg csak 15? hihetetlen :O
2013. szept. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is kisfiús vagyok. Mégis vonzódtak hozzám a nők tiniként. Pedig akkor még fiatalabbnak nézhettem ki. Most növesztettem pofaszőrt + humorérzék és lett egy nagyon csinos barátnőm.


Szóval a képlet:


Kisfiús arc+pofaszőr+humorérzék négyzetre emelve = dögös cicababa

2013. szept. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Azért próbálsz tenni a túl fiatal külsőd ellen?


Ismerek nagyon sok kisfiús külsejű férfit, akik igazán jól boldogulnak a saját korosztályukban is.


Megfelelő ruházat (nem tini!), komoly fellépés, rendszeres sport a nyüzüge alkat ellen... (és sok-sok tanulás... egy művelt, értelmes pasit sokkal könnyebb partnernek tekinteni bármilyen is legyen a külseje).

2013. szept. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez önmagában nálam nem kizáró ok
2013. szept. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert a férfiasabb típusok jönnek be nekik, és ez érthető is. Te sem jönnél össze olyan csajjal, aki nem jön be neked, ugye?
2013. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!