Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az normális ha az utcán...

Az normális ha az utcán leszólítok egy lányt (aki tetszik), és megkérdezem tőle: lenne kedved beszélgetni velem, akkor kapásból nemet mond?

Figyelt kérdés
Persze nem ilyen durván, hanem szó szerint azt mondta hogy "bocsi, de nem szeretném".
2013. szept. 4. 16:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
idegenekkel nem szeretnek beszélni, nekem is ez a problémám
2013. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hű egyszer nekem is volt ilyen esetem. A srác tök hirtelen szólított le hogy lenne-e kedvem vele moziba menni. Amúgy jól nézett ki és lehet hogy szívesen beszélgettem volna vele, de olyan hirtelen támadott le (ráadásul épp mentem a buszhoz) hogy kapásból nemet mondtam.

Nem voltam én se durva, de a hirtelenség rögtön azt váltotta ki hogy elutasítsam csórit.

2013. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2013. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Normális.

Csak akkor nem tudom,hogyan lenne jó nekik :/

2013. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel ki jól, akkor normális.
2013. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hát ja, csak mondhatta volna akkor például azt is, hogy "bocsi, de most nem érek rá, talán majd máskor"...

Amúgy nemigazán értem, hogy a kinézet és a beszélgetés hogy függ össze. :/

2013. szept. 4. 16:39
 7/21 anonim ***** válasza:
Úgy hogy a terveid közt nem csak beszélgetés szerepel. Nyilvánvalóan. Lol.
2013. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz.A mai világban mégis melyik làny menne el egy tök idegen pasival valahova,mikor a csapból is az folyik hogy mennyi nôt erôszakolnak meg...
2013. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%

8.

Azért egy séta közbeni beszélgetés csak nem árt meg. -.-

Nem hiszem el,hogy a nőknek mindig mindenre van kifogásuk.Bezzeg sírnak,hogy a pasik nem mernek kezdeményezni.

MERT NEKTEK SEHOGY SE JÓ!

Az meg hogy nem csak beszélgetés a célja...

pff akkor hogy randizzanak?

Ajj istenem sok hisztis pitsa

2013. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Azért valamennyire jogos a félelmünk..most nem azért de sosem tudhatjuk hogy ki az illetô.Ismerkedni meg nem csak az utcán lehet.

Legalábbis ez az én véleményem,ha emiatt hülye p.csának tartasz hát csak tessék ;)

2013. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!