Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van esélyem vagy inkább hagyjam?

Van esélyem vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki egy másik fiútól megtudta, hogy érzek iránta valamit. Így a fiú mindig rámírt, társaságban mindig odajött, mindig velem akart beszélni,stb, DE most a másik fiú mondta neki hogy csak viccelt és nem is érzek iránta semmit és így a fiú már nem beszélget velem, nem ír rám és nem is keres.

Lehet, hogy bejövök/bejöttem a fiúnak ezért bátorodott meg és most azért nem próbálkozik, mert nyíltan megkapta hogy nem érdekel engem!? (..ami persze hazugság és azóta vele álmodok és sírok, hogy nem lesz semmi)

Mit tehetnék elsősorban, hogy kiderítsem ezt és hogy esetleg legyen valami konkrét köztünk?


2013. szept. 4. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy tetszik neked,és egyszer találkozzatok valahol.
2013. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hallod, ha mások véleményére hallgat a srác, akkor jobb ha elfelejtett, mert még nem érett egy kapcsolatra.
2013. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez lenne a legjobb csak nem vagyok túl bátor és félek, hogy neki más tetszik vagy mással szeretne összejönni.
2013. szept. 4. 18:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért kamuzol?
2013. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha konkrétan megmondaná nekem valaki, hogy "hagyd azt a lányt, vicceltem és nem akar tőled semmit" akkor én is visszafognám magam és nem nyomulnék..
2013. szept. 4. 18:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Keresd feltűnően a társaságát hogy lássa hogy mégis tetszik neked. Akkor valószínűleg minden rendben lesz.
2013. szept. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Mond el neki az igazat, hogy tényleg bejön neked.
2013. szept. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Mindenképpen beszélj vele!
2013. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sokat írtam neki azóta, írtam neki, hogy "holnap suliban találkozunk legalábbis nagyon remélem:)".

Mindig mosolyogva köszönök neki, egyszerűen nem tudom megállni, de ő is úgy köszönt, hogy a folyosó végéről már néz-néz és mosolyog rám és vigyorogva köszön.

2013. szept. 4. 18:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Hét ez csak rajtad áll. Mondd el neki a helyzetet, ha egyszer megvan a szimpátia köztetek, szerintem ennyit megér a dolog.
2013. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!