Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol a fészkes csudába találhat...

Hol a fészkes csudába találhatna egy átlagos fiú egy aranyos, kedves, megértő lányt, akinek fontosabb a lélek, a szeretet, az összetartozás, mint a külső vagy a vagyon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igen elismerem nem vagyok külsőre egy álompasi, sosem leszek az és nem is voltam, de ennek ellenére több lánynak is bejöttem már vagy bejövök jelenleg is, viszont a gond, hogy ezek mind netes ismerkedésből alakultak ki, így ott van közöttünk mindig a távolság. Én pedig túl fiatal és csóró vagyok, hogy egy távkapcsolatot megengedjek magamnak és nem s akarok még ilyenbe belemenni őszintén szólva. Szeretnék egy környékbeli értelmes, kedves, megértő, hűséges, őszinte lányt találni, aki hasonló értékrenddel rendelkezik, mint én és tud humoros, hülyülős, huncut, perverz, pimasz is lenni, de tudja mikor kell komolynak lenni azért. :D
2013. szept. 5. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
utcán és úgy hogy nem itt sírsz
2013. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Vannak itt igények. Te is tudod ezeket nyújtani? Vagy csak elvárod?
2013. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Minek jöjjön össze egy ilyen lány egy ekkora lúzerrel?
2013. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

"környékbeli értelmes, kedves, megértő, hűséges, őszinte, humoros, hülyülős, huncut, perverz, pimasz, de tudja mikor kell komolynak lenni azért"


Egy szuszra nem bírnám elmondani a kritériumaidat, pedig nem is cigizek már. Nem gondolod, hogy kicsit magasan a léc, ha egyszer "nem vagy álompasi"?

2013. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
royston vasey-ben
2013. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A tapasztalataimból kikövetkeztetve, egy jobb világban.
2013. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak kiábrándítani

ilyen kevés van

2013. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Bummer ***** válasza:
54%

Mi van a mai fiúkkal? Tőlünk tuti nem ezt láttátok kis korotokban, hogy rinyálunk meg sírunk, hogy de igazságtalan az élet, meg nincs normális nő, stb.

Adjátok egymásnak szájról szájra az igét:

NINCS sablon, NINCS olyan hogy álom pasi meg álom nő, NINCS olyan hogy a másik fél a hibás mert nem találsz magadnak valakit.

Legyetek már férfiak, a másik oldal meg legyen már nő. Legyetek kicsit magabiztosabbak és ne a hülye tévét meg a sok netes baromságot nézzétek.

30/F

2013. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Itt sír a szád, miért nem teszel érte?

Olyan vagy mint a Román válogatott...rinyálnak, majd lepucolnak minket a pályáról!

2013. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Ma kihagytad a "cuki,pici,ennivaló" jelzőket,alig ismertem rád.
2013. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!