Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok miért szoktatok úgy...

Lányok miért szoktatok úgy nézni egy fiút a buszon vagy máshol, mintha szexuálisan kívánnátok és nem lennétek képesek levennni egy pillatara sem róla a szemeteket?

Figyelt kérdés
Velem ezt csinálta egy szőke, alacsony, formás, szexi lány és azóta sem tapasztaltam hasonlót, nagyon fura volt, mintha megbabonáztam volna, pedig eegyáltalán nem vagyok álompasi, sőt, nyomi, alacsony vagyok, bár mondták már lányok, hogy cuki, helyes vagyok, de sokan mások épp ellenkezőleg ronda, nyominak neveztek.
2013. szept. 8. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert külsőleg megfogott, bejön.
2013. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert szexuálisan kívánjuk és nem bírjuk levenni róla a szemünket? :) Igen, nálunk is van ilyen, hidd el
2013. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát már én éreztem kínosan magam, meg zavarban, de amúgy nem értem, én nem vagyok egy tipikus média ideál még Justin Bieberhez sem hasonlítok, akkor miért pont én jöttem be neki?
2013. szept. 8. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor utoljára így néztem egy szerelő srácra, akkor arra gondoltam, hosgy széttépném. Ő sem volt ipikus adonisz, de a mai napig a szeideál a fejemben.
2013. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár betű kimaradt, de gondolom így is érthető :D
2013. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
részt vettél a kísérletben :) http://www.youtube.com/watch?v=LLv9n-aoYzM
2013. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!