Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác megvan csaj...

Ha egy srác megvan csaj nélkül is, akkor hagyjam, vagy nyomuljak rá?

Figyelt kérdés

Dolgozik,suliba jár,és van egy hobbija ami a maradék idejét igénybe veszi,a sok-sok haverjáról már nem is beszélve. Persze biztos tudna időt szakítani a barátnőjére,ha lenne,de megvan ő így is,csaj nélkül. Legalábbis így jött le nekem. Párszor találkoztunk,és sokat beszéltünk facebookon,de most kezdenek ezek egyre ritkábbak lenni. Úgy érzem,ha konkrétan kimondanám hogy többet szeretnék tőle,akkor igent mondana,de én ezt így nem merem... És bár iszonyatosan bejön a fiú,tökéletesen passzolunk is egymáshoz,nem tudom lenne-e értelme így,h ő nem is akarja ezt igazán. Szerelem nem alakult ki köztünk (még),de ez nem szimpla barátság,ez érezhető... Mit kéne lépnem? Ez az állapot így most nem túl jó. Vagy tűnjön el teljesen az életemből,vagy vegyen ki egy nagyobb részt belőle. Csak az a gond,h elég sok a közös ismerősünk,és utcán is előfordul h összefutunk,úgyhogy elég gáz lenne,ha rányomulnék és netalán elutasítana.

19/L


2013. szept. 10. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
ha valóban megvan csaj nélkül, akkor nincs értelme ezt megváltoztatni, mert különben nem nagyon érdekelné a dolog. lehet belemenne, de inkább olyan beleegyezés szinten, szóval hogy neki mind1. annak meg semmi értelme nincs. de persze nem tudhatod, hogy tényleg nem akar senkit.
2013. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Semmiképp ne hallgass az elsőre, ha valaki alkalmazkodott ahhoz hogy nincs kapcsolata az nem azt jelenti hogy nem vágyik egyre, csak hogy fel adta a keresését, és talált helyette más dolgokat amiben ő jól érzi magát.


Ha ilyen a srác is akiről te beszélsz akkor lehet megfogod az isten lábát, mert nem fog sose hisztizni, nem fog csüngeni rajtad, meg a kapcsolatok hülyeségeinek a 90%-át szerintem nem kell átélni ilyen ember mellett, mert ő már önmagában is "teljes" és nem a másik emberben keresi a boldogságot, szóval így nem szívja a másik vérét egyeltalán, sőt.


Még ha nem is úgy van ahogy én mondom, szerintem akkor is megpróbálhatod, mert ha igen, akkor olyan párt találsz amilyet majdnem lehetetlen.

2013. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hű,ez most nagyon jól esett,köszönöm. :) Mert én is úgy gondolom,ahogy a kedves 2. válaszoló írta,és ha nem csak én látom esélyét annak,hogy ez így van,akkor az jó! :D De nem tudom,hogy gyűjtsek össze annyi bátorságot,hogy kezdeményezzem ezt, és azt sem tudom,hogyan kéne csinálnom. Mondjam el őszintén,hogy mit akarok,vagy próbáljak "romantikus pillanatot" teremteni és megcsókolni? Nem tudom,melyik lenne egyszerűbb...
2013. szept. 10. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!