Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk-férfiak! Meddig nem...

Fiúk-férfiak! Meddig nem rbanckodás ha egy lány próbálkozik egy pasinál? Csók kezdeményezés már annak számít? Egyáltalán kezdeményezzünk mi? Vagy hagyjuk rátok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 21:35
 1/8 A. Bundy ***** válasza:
100%
miért zavarna? nem mind1 mit csinálsz ha ráakarsz mozdulni egy pasira tedd azt és még a seggébe is markoljál két kézzel hogy tudja hol a helye
2013. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit bánom én ki kezd...
2013. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi sem rbanckodás. Sőt: kimondottan szerettem azokat a lányokat, akik úgy próbálkozott nálam, hogy fogdosott, és csókokat kért.
2013. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nincsen olyan, hogy r-banckodás :D
2013. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ASOT ***** válasza:
Nem, nyugi! A férfiak kifejezetten örülnek ha egy olyan nő mászik rájuk aki nekik is szimpatikus :)
2013. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Haha, jó duma, de kérdem én, ha a seggedbe markol egy nő, akkor mi lesz a sorsa? Felviszed a szobádba, és soha többet nem akarod látni.

Kedves kérdező, ha azt akarod, hogy a férfiak komolyan vegyenek, azért nem árt futni egy-két kört, mielőtt hagyod magad becserkészni.

Csak finom jelzéseket adj, egy igazi férfi, ha nem foglalt, és tetszel neki, kezdeményezni fog. Ha meg nem is igazi férfi, kit érdekel?

Tudom, nehéz megállni, de hidd el, tapasztalat.

Én többször voltam úgy, hogy tetszett egy fiú, és éreztem, hogy én is neki. Elég egyértelmű jeleket adtam, nem kezdeményezett. Kiderült, hogy komoly kapcsolata van. Így is ciki volt, de még mi lett volna, ha kezdeményezek?

Elárulom: vagy visszautasít, ami ugye ciki, vagy azért elkap egy fordulóra, és én ennél többre vágytam.

Persze ha csak egy kalandot akarsz, akkor nyugodtan.

30 /N

2013. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincsenek ilyen szabályok! Nyugodtan kezdeményezz akármit, ha úgy érzed az a megfelelő pillanat rá! :)


21f

2013. szept. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2013. szept. 11. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!