Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nyár végén megismertem egy...

Nyár végén megismertem egy srácot aki nem tetszett nagyon. Ismerkedtünk úgy voltam vele h adok egy esélyt a dolgoknak. És rájöttem h egyszerűen nem vonzódok hozzá semmilyen téren. És vajon miért?

Figyelt kérdés
Van egy haverja akit ugyanakkor ismertem meg mint őt.És első pillanatban mikor megláttam jobban tetszett külsőleg is és belsőleg is.ÉS kiderült h énis tetszek a srácnak, csak őt zavarja h a haverjának bejövök.. de bármikor megpróbálná velem a dolgokat.Csak az a bizonyos "haver" áll az útban.Pedig az elejétől kezdve megvolt a szikra köztünk. És nemtudom mit tegyek? Szemétség lenne ha összejönnénk?
2013. szept. 16. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajrá Újpest.
2013. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne az, de őszintének kell lennetek és még mielőtt bármit is csináltok egymással, el kell mondani a havernak, hogy az a nagy helyzet, hogy mi bejövünk egymásnak.
2013. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A hülye kommentekre nem vagyok kíváncsi csak aminek értelmét látom.!:) (ezt kihagytam..;)
2013. szept. 16. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:

HajRákóczi!!!


Am nem lenne szemétség... vele nem illettetek össze, de a haverral úgy néz ki igen! Mi a probléma?

2013. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!