Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a fiatal tini lányok, nem vevők az ismerkesére már szinte sehol sem manapság, miért ilyen zárkózottak és elutasítóak, ők egyedül is tudnak csókolózni, dugni vagy csupán aszexuálisak, leszbikusok tömegesen?

Figyelt kérdés
Összeteszem a két kezem, ha találunk haveromékkal olyan lányokat, akik igen, láthatóan élnek halnak a vágytól, hogy megismerkedjenek velünk. :D Ja, most biztos jöttök azzal,hogy rondák vagyunk... De én már szűz sem vagyok jó ideje, se olyan, aki nem látott cickókat, pinát testközelből, csókgyakorlatom is van természetesen.
2013. szept. 22. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Fizetősen persze h láttál. :D
2013. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ameoland ***** válasza:
budapesten éltem életem első 18 évét. most 2 hónapja élek győr-moson-sopron megyében és több embert ismerek,mint pesten 18 év alatt. nyitottak az emberek, szeretnek ismerkedni és figyelnek a másikra.
2013. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól még lehettek rondák.
2013. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nevetséges az egész. Leírom, mit írtál le magadról: Nem vagy szűz, tudsz csókolózni, és láttál már cickókat, meg pinát. Ennyit tudtunk meg rólad, így a kérdésre a válasz meg is van.

Ja, és ha akkora király lennél, mint a amilyennek beállítod magad, nem gyakorira irkálnál ilyen bal.f.a.s.z kérdéseket. No komment.

2013. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a kérdező direkt égeti magát.
2013. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez az oldal egyre romlottabb, már csak sértegetni járnak fel sokan, szánalmasak vagytok, ment is a mínusz. :D
2013. szept. 22. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Te aztán tudsz büntetni:D Erre azt mondom, a legtöbb mai fiatal/tini is kib.a.s.zott romlott. Feltesz valaki egy kérdést. Általában egy kérdésnél 3 sorod van, hogy megmutasd, milyen ember vagy. És Te ebben a kérdésben csak a szexuális baromságaidat írod, mintha ezen múlna, hogy egy lány akar e ismerkedni, vagy nem.
2013. szept. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elárulok egy nagy titkot: a lányok nem azért fognak szeretni, mert már 100 olcsó r.ibivel lefeküdtél. A kedvességet, a humort, a törődést viszont annál jobban értékelik. Csak egy tanács neked, kedves kérdező. ;)
2013. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as, én azt vágom, de ittenieknek szántam hogy értsék meg nem szűz vgyok ámr, aki nem látott még meztelen lányt testközelből. Valami a lányokkal van, sokkal elutasítóbbak, mint régebben. Meg a legtöbb inkább azt kamuzz, hogy van pasija.
2013. szept. 25. 22:45
 10/10 anonim válasza:
Szerintem te csak szimplán h*lye vagy!:), " élnek halnak a vágytól" mér ki vagy te valami görög isten vagy mi a fene?
2013. nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!