Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem a valóban férfiként...

Miért nem a valóban férfiként viselkedő "klasszikus" férfiak népszerűbbek a nők körében?

Figyelt kérdés

Bocsánat előre is, 30 körüliek válasza érdekel elsősorban, sajnos nincs kérdésfeltevés korcsoportra szűréssel...


Barátnőmnek többen is udvarolnak, és amilyen mázlista, odavan érte egy nagyon jófej, elképesztő humorú, erősebb alkatú (nem elhízott!)férfi is. Ő ennek ellenére az unalmas, nárcisztikus, nagyképű, humortalan udvarlóit részesíti előnyben, akik semmi másról nem tudnak beszélni, csak magukról. Tudom, tudom, nem vagyunk egyformák, és biztos én ítélem meg őket rosszul.

Ennek ellenére azt vettem észre, hogy ahogy a férfiak zöme is, úgy a nők közül is sokan arról picsognak naphosszat, hogy nem találnak maguknak "kedves, rendes, csendes, humoros" társat. Amikor pedig erre lehetőségük adódik, akkor nem látják a fától az erdőt, és lényegtelenné válnak a belső tulajdonságok, majd inkább a kevésbé érdekes, de vonzó ember mellett döntenek.

Eh, ki érti ezt.


34/N



2013. szept. 23. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

"és lényegtelenné válnak a belső tulajdonságok, majd inkább a kevésbé érdekes, de vonzó ember mellett döntenek"


Érdekes hallani egy nő szájából. De sajnos ez "en bloc" igaz a nőkre.

2013. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
foglalkozz a saját életeddel
2013. szept. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sok nőnek csak a szája jár. Mindenkinek más lehetnek az igényei.
2013. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Mert a nőknek ez nem számít, csak a külső.
2013. szept. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert neki egy káosz kell, egy kihívás akit meg akar változtatni. Valaki aki feldobja a hétköznapokat.

Sok lány van aki nem bírja egy rendes "mindenkinek tökéletes pasival", mert túl szürke a kapcsolat. Nincs benne féltékenység, veszekedés, nagy kibékülős szex, aggódás és hajtépés. Valakinek ez kell, lételem.

2013. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem mindenkinek ugyanaz tetszik. Lehet, hogy te a barátnőd udvarlóját jó humorúnak és jófejnek tartod, a barátnőd számára viszont érdektelen. Vagy éppen nagyon nem tetszenek neki az erősebb testalkatú férfiak.


A belső tulajdonságokkal is az a helyzet, hogy kinek mi jön be. Itt vagyok én példának, hiába udvaroltak nekem azok a tipikus "jófiús" srácok (tehát rendesek, udvariasak, csendesek, visszahúzódók), nekem mindig a határozott, kicsit nagyszájú, extrovertált fazonok tetszettek. Mondjuk nekem a humorérzék fontos szempont.


Nem működik az, hogy: na, akkor most ebbe a pasiba beleszeretek, mert szerintem jó ember.


A barátnődnek nem ugyanazok a férfiak tetszenek, mint neked. Ennyi.

2013. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

Mert a nők felszínesek, anyagiasak, és korunk nőfalóját, a "domináns alfahímet" keresik, mert az olyan cukcsyhhhh és jajjj nedvesbugyi :$

Aztán persze amikor a domináns férfiistenük hazajön melóból ,és odahaza két bazinagy maflással köszönti a kedves barátnőjét mert nincs kész az ebéd, akkor rohan fel cotcotra meg feminára hisztizni a puncipajtásoknak hogy a férfiak mekkora szemétládák....

Hát cicukám, neked kellett alfahím férfiisten, tessék, lehet örülni neki. Az ilyeneket szikrát nem sajnálom, konkrétan telibe röhögöm, megérdemlik.

2013. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is gondoltam, hogy ennyien vagyunk itt 30 felettiek.
2013. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm az érdemi válaszokat.


Én sem gondoltam, hogy ennyi 30 feletti fog írni:-)

2013. szept. 23. 15:41
 10/11 anonim válasza:
miért nem a csinos, kedves, szeretni tudó nőket keresik a férfiak?
2013. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!