Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Függő lettem és...

Mit tegyek? Függő lettem és nem tudok szabadulni.

Figyelt kérdés

Mit tegyek, hogy ne mindig Rá gondoljak, ne akarj a közelében lenni, mit tegyek, hogy ne okozzon többé fájdalmat, hogy végleg elengedjem, mit tegyek, hogy ne vágyjak utána, ne azt nézzem, hogy mikor ír/hív, mit tegyek, hogy ne adjak Neki újabb és újabb esélyt ?


Már mindent megpróbáltam, elmentem bulizni, akkor is csak Rá gondoltam, elmentem futni, ami az életem második Szerelme és közben is, folyton és folyton csak Ő, csak Ő járt a fejemben. Dolgozom, de ott is csak Ő. Mintha más már nem is létezne, ne számítana már semmi más...



2013. szept. 24. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
csak ugy tudod elfelejteni ha masvalaki atveszi a helyet
2013. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem fogok csak azért mással kezdeni, hogy elfelejtsem, nem fogok ezért másnak fájdalmat okozni, mivel az ilyen "Bú felejtő" kapcsolatok nem tartanak sokáig. S kétlem, hogy bárki is áttudná venni a helyét... ( Sajnos )
2013. szept. 24. 12:44
 3/10 anonim válasza:
100%
Ezen az úton mindenkinek magának kell végigmennie. Közhelyeket lehet csak írni, viszont a közhelyek között van egy igaz szó is: az idő! Amíg rá gondolsz valójában feldolgozod a veszteséget. Ezt hívják gyásznak. Igazából minden egyes szar pillanat után egy picit jobban leszel, bár ezt az elején nehéz még észrevenni. Aztán eltelnek hetek, de inkább hónapok (igen, hónapok!) mikor érezhetően is csökken ez a vágy. Akkor jön egy más fajta szomorúság, ahol keveredni fog benned sokminden. Lesz vágy, útálat, önmarcangolás.. és még sorolhatnám. Bár ha megnyugtat, akkor elmondom, hogy ez az időszak már nem lesz ilyen intenzív. Bőven tudni fogsz mellette élni, tenni-venni. Csak eszedbe fog jutni.. Aztán ez is enyhül. Nálam ez a folyamat nagyjából 6-7 hónapot takart be (ne ijedj meg, tényleg csak az első hetek a nagyon nehezek) majd jött más lány aki megmutatta, hogy igenis, van élet egy szakítás után. Persze az már más kérdés, hogy pont tegnap dobott, így picit én is megvagyok zuhanva, de az előzőkből tanulva tudom, hogy nem lesz ez mindig így..
2013. szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kedves 3. :)


Nem vagyok tapasztalatlan, megéltem jó pár dolgot, túl vagyok jó pár szakításon és eléggé nagy veszteségeken is, ahol szó szerint gyászoltam, de pont ez a problémám, hogy eddig sose volt ilyen, nem éreztem ilyet... Valamiért Ő más és nem megy ... Már saját magam érzem hülyének, saját magam pofoznám fel, hogy miért csinálom, miért teszem ezt magammal.. Hiába határozom el, hogy ennyi, most itt és vége, befejeztem, már aznap írok, írnék Neki, hogy Szeretem és Kell nekem, ne tegye ezt velem ... Ez szó szerint függőség ... Ezen akarok változtatni ...

2013. szept. 24. 12:51
 5/10 anonim ***** válasza:

3-asnál a frankó szerintem.

Nem véletlen, hogy annyi szép vers született a témában:-)

(Egy picit fura, hogy a futást nagybetűs második szerelmednek írtad, de ezt biztos csak a lelkes sportszeretet hozta ki belőled...)


"Átrendeződsz? Ő lesz a fókusz,

ki mindent magába gyűjt? FÜGGSZ TŐLE?

Egy szó letaszít, egy szó felemel?

Minden NEKI történik? Minden BELÉ ütközik?

Minden ÁTHATOL RAJTA? Mindenen nyomot hagy?

BELÉD KÖLTÖZIK? KISAJÁTÍT? RENDELKEZIK VELED?

Pedig nem csinál SEMMIT? Csupán létezik?

Túláradóan VAN? Bekerít, befog elhatalmasodik rajtad?

MEGTELSZ VELE? LEROSKADSZ TŐLE?

Magad vagy az ő TÖBBLETÉVEL?

Ha hozzád ér, kigyulladsz, kiszáradsz,

görcsbe rándulsz? VÉDTELEN vagy?

Ott állsz előtte csupasz idegekkel?"(Ágai Ágnes:Nemzedék)


Na, ja...

2013. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm 5. :)


Jó volt a Vers ... S van benne igazság.


A Szerelmet és a Szeretet, mindig nagybetűvel írom, mert egy hatalmas érzésre utalnak, e szavak.

2013. szept. 24. 12:58
 7/10 anonim válasza:
100%

3-as vagyok, köszönöm.


Szerintem minden gyász más. Bár ez nem fog változtatni azon, hogy valószínűleg ugyanaz lesz a vége mint a többi szakításodnak. Azaz túl lépsz rajta.. Fájnia kell ilyenkor, hisz ez gyógyít. Tudom, szar érzés mikor negyed óránként eszedbe jut valami közös emlék, aztán elfog a szorító érzés, hogy ezt soha többet nem tapasztalod meg vele. De ez tényleg kell, hogy jobban legyél. Gondolj arra, hogy így szoktatod magad ahhoz, hogy nincs. Először még fáj, aztán amikor ezredszerre jut eszedbe ez, akkor már csitul a fájdalom ereje mert hozzászoksz.


Persze az ember türelmetlen és azt mondja, én mindent most akarok. Most akarok jobban lenni, most akarok szerelmes lenni, most akarom visszakapni. De ez sajnos nem így működik. Kell a türelem, a kitartás és pillanatok alatt azt veszed észre, hogy egyre jobb :)


Ja és igen, ne írj neki. Ne erőszakold ki tőle azt, hogy szeressen mert az nem ugyanaz mintha őszintén vallaná be neked. El kell sajnos fogadnunk azt, hogy nem mindenkinek tetszhetünk. Tudod nekem sokat segített anno, hogy minden egyes este, lefekvés előtt eszembe jutott az, hogy ezt a napot is túl éltem anélkül, hogy írtam vagy kerestem volna. Pár nap után már azt láttam, hogy van így is élet.. nem boldog, de legalább van. :)

2013. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most csak a másik oldalról tudok hozzá szólni, de azért remélem ez is segít valamennyire. Ez két évnyi nagyon szoros és mély kapcsolat után történt. Szakítottam vele, mert bármennyire is próbáltam, már nem tudtam szerelemből szeretni. A kötődés még meg volt, de már a vonzalom is alább hagyott. Úgy döntöttem mindenképp véget kell vetni ennek a haldokló kapcsolatnak. Persze ezt ő nem így érezte, de az én részemről már csak szenvedés volt, és neki is így volt a legjobb, hogy nem hamis érzelmekkel, és hazugságokkal vele maradtam, hanem annak ellenére, hogy még szeretett, elengedtem. Sokat beszéltünk, olvastam a naplóját is (az engedélyével), amiben azt írta, hogy sose kell neki más, nem bír más nőkre nézni, undorodik mindegyiktől, bármilyen szép és okos is lehet, nem tudja elképzelni, hogy mást csókoljon, öleljen stb. Szóval elég vészes volt a helyzet, sírt és nagyon magába zuhant, de mindketten tudtuk, hogy ez így nem mehet tovább. Aztán sikerült kizárnia az életéből. Kitöröltem a számom, letiltott a közösségi oldalakon, felmondott a munkahelyén (egy épületben dolgoztunk), és minden közös pontot az életünkben megszüntetett. Aztán nem is hallottam felőle, több mint egy évig. Majd mostanában hallottam pár régi közös ismerősünktől, hogy külföldön lett egy nagyon jó állása és kint él. Állítólag azóta sincs komoly barátnője, de nem is hiányzik neki. Csodálatos irányba fordult az élete, jók az anyagi körülményei is és boldog. És ehhez az kellett, hogy elengedjen. :)
2013. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 7. :)


Köszönöm szavaid és, hogy vetted a fáradtságot, hogy értelmesen írj nekem. :) Ezt díjazom, s valahol igazad is van, csak az a baj, hogy tudom, hogy Szeret és egyáltalán nem harcolom ki, hogy Szeressen. Túl sok a tényező ezért már megoldhatatlan ez a képlet. De, mint írtad, egyszer jobb lesz és túl leszek rajta, csak nehéz elfogadnom, hogy ezt Ő feladta. :)



Kedves 8. :)


Neked köszönöm, hogy megosztottad a saját tapasztalatodat, s azt is tudom, hogy egyik félnek sem könnyű, pláne, ha vannak még érzések. De mint látom, Te elég erős voltál, hogy ezt meghozd, s ezáltal, jobb lett Neki is. Csak ezt nehéz elfogadni, hogy másé lesz. Szívem szakad bele, de tudom, hogy igazad van. Megpróbálok erős lenni és elengedni Őt. :)

2013. szept. 24. 15:29
 10/10 anonim válasza:
Köszönöm hogy feltetted ezt a kérdést!Én sem tudtam volna jobban megfogalmazni.A válaszoktól meg elbőgtem magam.Nem tudom elviselni hogy nincs velem és mással lesz.
2013. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!