Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20/F vagyok, lányokkal ismerke...

20/F vagyok, lányokkal ismerkednék/beszélgetnék?

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 22:39
 1/8 anonim válasza:
24%
küldj képet 17L
2013. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Látod ilyen felszínes világban élünk :D Még így indít a kiscsaj h "küldj képet" :D még utasít :D halljátok takarodjatok már a jó****************** kicsit vissza vehetnétek már magatokból , pont azért lett kiírva a kérdés , mert gondolom normális nőt próbál találni , végső elkeseredésében itt az oldalon , mert amúgy nem nagyon lehet találni sehol (ebből kifolyólag itt is nehéz) csak ilyen felszínes ****at


Üdv a klubban bátyja :D


20f

2013. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Irtam is neki,hogy "a kínézett meghatározza kivel beszélsz?"

Semmi válasz még,amugy csak beszélgetnék mindegy miről csak unalomüzésképpen.Azért ebbe a kategoriába mert ez a leg populárisabb az összesközül :D

2013. szept. 24. 22:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, én is beszélgetnék most egy kicsit
2013. szept. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nirata ***** válasza:

Második válaszoló: utálom, ha apsik, úgy álltalánosítják a nőket, ahogy azt leírtad. Oké... Tény, hogy igazad volt az első válaszolóval kapcsolatban... De csak példának hozom, fel , hogy velem is megtörtént ez már itt a GYIK-on. A srác azt írta, hogy csak szimplán beszélgettni szeretne, de a harmadik üzi után szerette volna, ha küldök képet... Még beszáégettünk egy kicsit, majd a nyaggatására küldtem neki egy képet... Mire ő: "hány cm vagy? És hány kg? Mert a képen nem látszik"...

Szóval evvel csak arra akartam kijukkadni, hogy amit leírtál a lányokról, hogy milyen az "álltalános" viselkedésük, az azért fordítva is elő szokott fordúlni.


Kérdező:Ha gondolod küldhetsz privit


19/L

2013. szept. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem irhatsz:)
2013. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is utálom , ha általánosítjátok a 'pasik'-at. Pl.: szexmániás , lusta , igénytelen stb. Soroljam? :D


2. voltam

2013. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Írj nyugodtan, ha gondolod. Szívesen beszélgetnék veled, főleg ha nem 2 szavas üzeneteket nyomatsz. :) 19/L
2013. szept. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!