Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megtudtam, hogy a pasi akivel...

Megtudtam, hogy a pasi akivel ismerkedek van barátnője!? Veletek volt már ilyen? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel a véletlen folytán kezdtünk beszélgetni,legközelebb mikor találkoztunk akkor enyhe flörtök is voltak,aztán elhívott egy közös programra. de nagyon zavart hogy szinte semmit nem tudok róla,alig beszélt magáról. és elég furcsa volt néha a viselkedése.szóval egy keresztnév alapján megtaláltam facebookon, és kiderült,hogy van barátnője hónapok óta!!

Én pofára akarom ejteni! mit képzelt? hogy megkap majd aztán megy a csajához?vagy egyszerre kettő lesz vagy mi? na ne!


2013. szept. 28. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
volt ám... lapát a pasinak!
2013. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szörnyű.

Nem sajnálom a srácot hiszen egy ilyennel futott össze mint te.

2013. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi?? Velem mi a gond?
2013. szept. 28. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit részletezd privátban :) Megpróbálok segíteni. Amúgy korod?
2013. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4es voltam. És a srác mennyi idős?
2013. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Még a korát sem tudtam,mondom a keresztnevét is alig akarta elmondani.de már ebből megtaláltam :D

a lényeg ez,hogy flörtölt velem,meg elég aranyosnak találtam én is őt.csodálkoztam is,hogy h nem az az első hogy bejlöol facen?mindenki ezt csinálná.aztán hogy a haverjai ha megjelntek azonnal elköszönt,meg az emberek is furcsán néztek ránk amikor beszélgettünk.nagyon tapló ez a pasi!de akivel volt ilyen az elmnodta h rájött h van b.nő?a pasi mit szólt?

2013. szept. 28. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!