Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy öltözzem fel? Ismerősöm...

Hogy öltözzem fel? Ismerősöm szülinapi összejövetele lesz hamarosan, s ott lesz egy férfiú, akinek szeretnék tetszeni. Mibe menjek? :D

Figyelt kérdés
"Otthoni" összejövetel lesz, nem megyünk sehová. Szerintetek mibe menjek? 17 éves vagyok, az alkati tulajdonságaim pedig a következőek: magas vagyok, nagy mellekkel, kis hassal, kicsi formás fenékkel, átlagos, hosszú lábakkal.

2013. okt. 7. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, a lényeg, hogy legyen ribis. Manapság az a divat.
2013. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Elegáns eseményhez illik venni nyakkendőt. Plusz egy bőrtanga, más nem is kell.
2013. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minel kevesbe oltozol fel, annal jobb ... a keves neha tobb. Ha tulsagosan kirittyented magad, arrol messzirol lesir, hogy rajatszol valamire. Legyel csinos es izleses, de ne pakold fel magad.
2013. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Hát ez egy kicsit kevés info ahhoz hogy tudni lehessen mi áll jól neked. Nem tudom, amúgy hogy szoktál felöltözni.

Otthoni összejöveteleknél viszont a legfontosabb, hogy ha leveszed a cipődet, a kabátodat és esetleg a földön, vagy a kanapén elborulva üldögélsz, akkor is érezd magad jól.

Tehát öltözz egyszerűen, kényelmesen. Esetleg egy cicanadrág + hosszabb felső. Vegyél fel valami nagyon szép zoknit, és ne sminkeld túl magad mintha bulizni mennétek.

2013. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Második hozzászóló, lány vagyok! :D

Szoktam mélyen dekoltált felsőket viselni, azt is lehet ízlésesen-na persze, hosszú nadrággal-meg nekem egy sima basic topban is nagyon látszanak a melleim. Egyébként is csinosan öltözöm, bár nem az a magassarkús-csinoska vagyok, inkább bakancs, szoknya, szegecses bőrdzseki. :) Vagy valami hasonló! :DD

2013. okt. 7. 13:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) "nagyon szép zoknit" :DD ez aranyos volt :)
2013. okt. 7. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Asszem szerelmes lettem :(
2013. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tessék? Miért?:-o
2013. okt. 7. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!