Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

A kérdés

25 éves múltam és nem volt barátnőm még, de már nagyon szeretnék, a bökkenő az hogy nem tudom hogyan kell csajozni, nem tudom miről érdemes beszélgetni, milyen témákról, vagy egyáltalán hogyan lehet egy nőben vonzalmat kelteni?

2013. okt. 8. 18:29  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Szóval szeretnél egy barátnőt, tökmindegy hogy kit?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2013. okt. 8. 18:30 Privát üzenet
Majd találkozol egy lánnyal, akinél nem kell "csajozni", nem kell trükközni és nem kell alakoskodni, mert önmagadért fog szeretni. Akkor majd azt mondod, nem bánom, hogy annyi éven keresztül nem volt senkim.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2013. okt. 8. 18:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Van kiszemeltem, de általánosságba érdekelne, mert azt hiszem, sőt mondhatni "tudom" hogy saját tudásomból soha az életben nem lehetek sikeres..

# 3/11Időpont 2013. okt. 8. 18:35 Privát üzenet

Én is hasolló helyzetben vagyok, + én elsőre félénk is.

Talán érdemes volna olyan munkahelyet keresned, ahol nők is vannak a társaságban, és legyél velük kedves, figyelmes bla bla.. Felfigyelnek rád, és egy kis szerencsével ők hajtanak majd rád.

23f

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 2013. okt. 8. 18:39 Privát üzenet
A kettes leírta az orbitális propagandarizsát. Nálatok mesekönyvekkel tüzeltek hogy ennyire megcsapott a füstje?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont 2013. okt. 8. 18:51 Privát üzenet

Légy figyelmes, megértő, ne légy túl nyomulós. Ne akaszkodj rá...

Legjobb dolog, ha rosszfiú vagy, de csak vele jó :)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2013. okt. 8. 18:52 Privát üzenet
LeftBehind nevű felhasználó válasza:

Kivéve amikor természetedből adódóan nem vagy rosszfiú,mert akkor beszoptad.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont 2013. okt. 8. 18:55 Privát üzenet

Igen nem is egy mesekönyvet dobtam már a kazánra, de a füst csak akkor csapott meg, ha éppen el volt dugulva a kémény.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 2013. okt. 8. 18:57 Privát üzenet
googlébe beírod hogy csajozás

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont 2013. okt. 8. 19:24 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Ha van esetleg 1-2 barátod,akkor tudod, hogy velük is normális témákról beszélgetsz(remélhetőleg). Egy nőhöz barátságosan,kedvesen kell közelíteni.

Beszélgetni ismerkedésről lehet a barátokról,hobbiról,munkáról,iskoláról,kedvenc szokásokról,háziállatról,filmekről,könyvekről...Természetesen a randin a férfi hívja meg a nőt egy kávéra,üdítőre,...süteményre..bármire.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 2013. okt. 8. 19:28 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mivel lehet elcsábítani egy 25+ éves nőt, milyen témáról érdemes vele beszélgetni, és egyáltalán hogyan érdemes közeledni felé, mi az ami érdekli és hosszasan tudnánk róla beszélgetni?
Pár nap ismeretség után érdemes beszélgetni egy nővel az előző kapcsolatairól vagy hogy milyen számára az igazi férfi?
Első randin miről érdemes beszélgetni a lánnyal ha akkor látod életedben először?
Első randin hova érdemes elmenni ahol tudunk beszélgetni, egymást megismerni?
Miről lehet/érdemes beszélgetni ötödik-hatodik randin?
Szerintetek érdemes egy teljesen ismeretlennel beszélgetni interneten keresztül?

Kérdések a Szerelem, szex rovatbólKérdések az Ismerkedés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!