Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 25 éves múltam és nem volt...

25 éves múltam és nem volt barátnőm még, de már nagyon szeretnék, a bökkenő az hogy nem tudom hogyan kell csajozni, nem tudom miről érdemes beszélgetni, milyen témákról, vagy egyáltalán hogyan lehet egy nőben vonzalmat kelteni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szóval szeretnél egy barátnőt, tökmindegy hogy kit?
2013. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mirk ***** válasza:
Majd találkozol egy lánnyal, akinél nem kell "csajozni", nem kell trükközni és nem kell alakoskodni, mert önmagadért fog szeretni. Akkor majd azt mondod, nem bánom, hogy annyi éven keresztül nem volt senkim.
2013. okt. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van kiszemeltem, de általánosságba érdekelne, mert azt hiszem, sőt mondhatni "tudom" hogy saját tudásomból soha az életben nem lehetek sikeres..
2013. okt. 8. 18:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is hasolló helyzetben vagyok, + én elsőre félénk is.

Talán érdemes volna olyan munkahelyet keresned, ahol nők is vannak a társaságban, és legyél velük kedves, figyelmes bla bla.. Felfigyelnek rád, és egy kis szerencsével ők hajtanak majd rád.

23f

2013. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kettes leírta az orbitális propagandarizsát. Nálatok mesekönyvekkel tüzeltek hogy ennyire megcsapott a füstje?
2013. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Légy figyelmes, megértő, ne légy túl nyomulós. Ne akaszkodj rá...

Legjobb dolog, ha rosszfiú vagy, de csak vele jó :)

2013. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 LeftBehind ***** válasza:
Kivéve amikor természetedből adódóan nem vagy rosszfiú,mert akkor beszoptad.
2013. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mirk ***** válasza:

#5

Igen nem is egy mesekönyvet dobtam már a kazánra, de a füst csak akkor csapott meg, ha éppen el volt dugulva a kémény.

2013. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
googlébe beírod hogy csajozás
2013. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha van esetleg 1-2 barátod,akkor tudod, hogy velük is normális témákról beszélgetsz(remélhetőleg). Egy nőhöz barátságosan,kedvesen kell közelíteni.

Beszélgetni ismerkedésről lehet a barátokról,hobbiról,munkáról,iskoláról,kedvenc szokásokról,háziállatról,filmekről,könyvekről...Természetesen a randin a férfi hívja meg a nőt egy kávéra,üdítőre,...süteményre..bármire.

2013. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!