Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy csúnya/átlagos lány...

Egy csúnya/átlagos lány hogyan keltheti fel egy helyes srác figyelmét? 15/L

Figyelt kérdés

Szóval nincs konkrét "célpontom", mindössze gimis lettem, és most hirtelen annyi helyes fiút látok, de ugyanakkor tudom, az ilyeneknek nem nagyon kellenék, mert nem facebookozok(prof képem sincs) csendes, alacsony, vékony vagyok, az arcom átlagos/csúnya között van.

Ilyenkor mit lehet tenni? Hogyan kell(ene) viselkednem, hogy felkeltsem a helyes fiúk figyelmét?

Értelmes válaszokat felpontozom!

Előre is köszönöm!

*képet nem küldök senkinek, ilyet ne kérjetek*


2013. okt. 18. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
átlagos/csúnya-Szamomra ez egy olyan keverek,hogy döglök az ilyen csajok után.
2013. okt. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szép vagy.
2013. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
AZ én érdeklődésem már fel is keltetted
2013. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Például úgy, hogy nem könyveled el magadról azt, hogy "á, én csúnya vagyok, úgysem fognak rám figyelni". Hidd el, ha van önbizalmad (egészséges szintig), akkor az meglátszik rajtad!
2013. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Egyél fokhagymát és hamar felfigyel rád.
2013. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hmmm... dugnálak, alacsony, vékony lányok a gyengéim. :D
2013. okt. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán érd be hozzád hasonlóakkal.
2013. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ez nem volt túl szép! Tudom, már későn írok, de talán tudok segíteni:) Képzeld 9.-ben ugyanilyen kis szerény, átlagos lány voltam és engem is nagyon zavart a külsőm. De mire végzős lettem, "megszépültem". Elmúltak a pattanások, nagyot nyúlottam, a melleim is megnőttek és az arcvonásaim is változtak. Meg ugye érettebben csinosabban is öltözködöm és jelenleg egy -nem akarok túlozni, de- egy nagyon helyes fiúm van, és örömmel nézem a lányok irigy pillantásait.:) Tudom, ez egy kicsit gonosz volt, de tényleg bármi összejöhet! Csak ne add fel és sose keseredj el!
2014. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!