Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy vegyem rá hogy lépjen,...

Hogy vegyem rá hogy lépjen, hogy bevallja hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik és a jelek alapján én is neki hogy vehetném rá hogy bevallja?

Szerintem nem tudja hogy tetszem neki mert nem igazán mutatom próbálom leplezni mivel az elején nagyon nem voltam benne biztos hogy tetszem e neki. Most hogy ezt már így tudom, tudassam vele hogy tetszik? Nem úgy gondoltam hogy megmondom neki, ha nem hogy ezentúl én kezdeményezek beszélgetést felhívom ilyesmi hogy észre vegye hogy ő is tetszik nekem. Jó ötlet ez? És hogyan vehetném rá hogy kimondja hogy tetszem neki? Segítsetek légyszíves! Előre is köszönöm a válaszokat :)



2013. okt. 20. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Felhívhatod, persze, ez jó terv.
2013. okt. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze,küldözgess neki jeleket..Aztán majd csak veszi a lapot,és reméljük,hogy kezébe veszi az irányítást,hiszen ő a fiú. :)
2013. okt. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. okt. 20. 02:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Kivéve, ha olyan mint én: maximálisan tompa vagyok az ilyesmire, szándékosan. Sosem kockáztatom meg, hogy "tetszem-e neki?", csak akkor lépnék valamit, ha nyíltan megmondaná, hogy szívesen fogadná a közeledésem. Egyébként nem.


22/F

2013. okt. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hatlehet hgy megfog ijedni ha edig nem kezdemenyezett akkor igen felenk fajta milene ha az eyik baratnodet kerned meg hgy kerdezoskodjon egy kicsit hgy bejosz neki aszt mar tudod de megis hgy jarna veled vagy ilyesmi mert azert megtud mar egyes ferfiakat remiteni az ilyesmi bar meg nem neveznem ferfinak ha ilyesmitol fel
2013. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Alexa te vagy az?
2013. okt. 31. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen:3
2013. nov. 11. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!