Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők! Ha egy pasinak van...

Nők! Ha egy pasinak van esélye, azaz bejön Nektek, akkor meddig mentek el abban, hogy húzzátok az agyát?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akit pár hete megismertem. Egyszer randiztunk is. Nagyon jól éreztük magunkat egymás társaságában, igaz, hogy semmi olyan nem történt, de úgy köszöntünk el, hogy lesz folytatás. (Felnőtt, már-már majdhogynem középkorú, elvált, független emberek vagyunk mindketten.) Meg is beszéltük, hogy találkozunk még a következő héten. (Elfoglaltak vagyunk mindketten.) Aztán amikor hívtam, akkor elfoglaltságra hivatkozva elhalasztotta. De külön mondta is, hogy nem lepattint, hanem tényleg nem ér rá. Amikorra megbeszéltük az újbóli telefont, akkor megint elfoglaltságra hivatkozva visszautasít azzal, hogy "majd beszéljünk". (Előtte egy SMSemre meg nem is reagált.)


Szóval kérdezem nők: ha a pasinak van esélye, akkor ugye Ti is akarjátok a kapcsolatot, nem csak ő? Mert ha egyoldalú a pedálozás, akkor az ember kicsit hülyén érzi magát. Mondjuk eldöntöttem, hogy a nemválaszolás az SMS-re, illetve a második telefonos leppattintás után én nem keresem többet, mert annyira én is vagyok ember, nekem is vannak érzéseim, én is a saját időmet (és magamat) adnám neki, azaz nem csak az ő ideje, hanem az enyém is, ami nekem legalább annyira fontos és értékes, mint neki az övé.

Vagy hogy van ez? A nők simán megjátszhatják a rá nem érőt, de közben lúzer balfék a hapsi, ha eltávolodik, mert nem veszi az adást? Vagy képtelen egy nő (különösen egy elvált és nem csitri korú) őszintén megmondani, hogy ne folytassuk?


A korábbi telefonbeszélgetéseink is elég pajzán célozgatásokkal és röhögcsélésekkel voltak teli, soká tartottak és nem miattam, éppen ezért állok értetlenül ez előtt a sorozatos lepattanás előtt.



2013. okt. 28. 14:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy egy felnőtt ember miért sms-ezik, és miért nem emeli meg a telefont ha egy nőtől bármit is akar.

SMS-t bárki tud küldeni, ilyen helyzetben lévő ember egyike sem reagálna semmit rá.

2013. okt. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Bár férfi vagyok, és jóval fiatalabb, egy gondolatot azért ideírok.

Ha felnőtt nőként valaki ilyenekkel szórakozik, hogy direkt nem hagyja magát, az szerintem komolytalan. "Meglett" emberek vagytok, normális esetben ilyenkor már sem kedve, sem ideje, sem energiája nincsen senkinek játszadozni. Az a tinikorba való, teljesen jól teszed, ha innentől megvárod, amíg ő keres téged.


Ha nem keres, akkor szerencséd volt, mert elkerültél egy komolytalan nőt, aki mellett csak az idődet vezstegetted volna.

Ha meg később megkeres, akkor még mindig mérlegelheted, hogy elfogadod-e az indokot, amire majd hivatkozik, miért nem írt. Ennyi. Addig is járj nyitott szemmel továbbra is, nem tartozol neki semmivel:)

2013. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egy meglett férfinek nem okoz problémát, hogy szíve hölgyét személyesen felhívja, és elinvitálja:)

Egy meglett nő ennél alább meg nem adja.

2013. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
semeddig, hülyeség
2013. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

De a Kérdező ezt kétszer is megtette.

A "majd beszélünk" pedig általában nem jelent jót.

2013. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ne az sms-be kapaszkodjatok, többször is váltottunk sms-t pont az elfoglaltságok miatt, így kiküszöbölhettük, hogy bármelyikünk is alkalmatlan pillanatban keresse élőszóban a másikat és eddig ez működött is. Mindegyikünknek olyan a munkája, hogy vannak időszakok, amikor nem lehet telefonon elérni az egyiket, mire meg visszahívna, akkor meg a másiknak alkalmatlan.


De ugye akkor igaz és jól érzem, hogy az egyoldalú kepesztésnek semmi értelme? Ha csak én akarom, úgy lóafsz az egész.

2013. okt. 28. 14:39
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen ha csak te akarod akkor az amit mondasz , nincs értelme.

De nem értem akkor miért mondja szó szerint hogy nem lepattint csak nem volt ideje. Szerintem beszélj még vele, hogy mi a helyzet, mert akkor nem rabolod az idejét, meg ő sem rabolja a tiédet. Vagy konkrétan mond neki hogy keressen ő ha látja hogy mikor lesz szabad ideje egy randihoz. Régen én is sokat dolgoztam , nekem se volt egyszerű a magánéleti teendőimet megszervezni nem hogy egy randit.

2015. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Na ez a vonzás törvénye. :)))

Pont tegnap töröltem ki az összes olyan Facebook ismerőst akivel online ismerkedtem és csak cicázott velem. Illetve pont tegnap töröltem magam minden társkereső dologból. Mert pont ezekre a cirókamaróka idő és energia rabló baromságokra untam rá. Erre most olvasom, hogy jött ide válasz.


Azt hiszem megtanultam, hogy ahol már a legelején amikor el sem kezdődött, kételyek vannak, abból nem is lesz kapcsolat. Egyik ilyen nőnemű lénynek meg is írtam, hogy ha két-három hétig képtelen arra hogy EGYÉRTELMŰ modon kifejezze hogy van-e vagy nincs értelme udvarolni neki, akkor én meghozom a döntést. Törlöm. Ennyi.

2015. márc. 9. 08:27
 9/15 anonim ***** válasza:

En 33 eves no vagyok es ha egy pasi tetszik akkor azt kimutatom, randizom vele, felveszem neki a telefont, sot en is felhivom es nem jatszmazom.


Ha nem tetszik, akkor azt az elso randi vegen megmondom meg sosem volt belole:)))

2015. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok ugy ertettemh meg sosem volt gond belole:-))))
2015. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!