Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki teljesen kiábrándult az oldalon lévő emberek reakcióitól, rosszindulatától és már nem akar ismerkedni, beszélgetni privátban egyáltalán?

Figyelt kérdés
Én eljutottam erre a szintre...itt is hagyom. Jól járok?
2013. nov. 2. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak hanyagold egy ideig, ha csordultig vagy. Gyere vissza pár hét múlva. Amúgy nem rossz ez az oldal, szerintem, mert sokféle véleményt olvashatsz.
2013. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, de, ha naponta 40en sírják el, hogy milyen szemetek a férfiak, vagy mekkora r|bancok a nők, had csapjak már kicsit oda lelkileg nekik. A másik kedvencem a reménytelen szerelmesek. "Olyan ronda vagyok, pedig tudnék szeretni!" Első kézből tapasztaltam az ilyen emberek hozzáállását, ne csodálkozzanak hát, ha minden második válaszoló kötelet ajánl nekik. A "jó-e a &#>< méretem" kérdésekről nem is beszélve.
2013. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tény hogy vannak bunkók GYK-n, de az életben is vannak... Nekem amúgy pozitív tapasztalataim vannak, a többit meg el kell felejteni. :)
2013. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, mindenféleképpen jól jársz. Én 3 évre hagytam itt és egy kicsivel erősebb lettem, mint szellemileg mind pedig lelkileg is. Nem jó ez az oldal, mert túlságosan sok a negatív kérdés és még több a negatív válasz. Valami olyasmi ez az oldal mint valami online gyóntató fülke, minden féleképp szüneteltesd egy kicsit, mert ez a sok negatív dolog, téged is még negatívabbá tesz!!!
2013. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!