Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ma voltam Debrecenben és nem...

Ma voltam Debrecenben és nem éreztem egy lánynál sem, hogy érdemes lenne leszólítani, vajon miért?

Figyelt kérdés
Pedig azért mentem, hogy megismerjek egy aranyos lányt és mégsem éreztem egyiknél sem, hogy ő az lenne, mind olyan gonosznak tűnt.
2013. nov. 16. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A debreceniek már csak ilyen gonoszak...
2013. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát.. a debreceniek már csak ilyenek! Lehet jól képen is vágtak volna, ha leszólítod őket!
2013. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak hitted. Figyelj haver én itt élek. Szerinted nekem milyen lehet. Csak a visszautasítás megy. Pedig engem még helyesnek is mondanak az osztálytársaim.
2013. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is itt élek, úgyhogy ne csodálkozz! Menj inkább Veszprémbe!
2013. nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyedül a bolti eladó volt kedves velem, de ő hozzá én kisfiú voltam. :D
2013. nov. 16. 21:58
 6/9 anonim válasza:
Nemcsak bunkó lányok vannak.Nem fényezésnek mondom és bár stílustól függő-ezt elismerem- de itt vagyok én is,és hát auz utóbbi időben nem egy fiúval ismerkedtem meg :D 16/l
2013. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vajon miért? Talán mert olyan nyomi vagy, hogy egyik sem mosolygott rád, csak undorral elfordultak mikor megláttak. Amúgy is ennyi ésszel(lásd a kérdést) semmi keresni valód sincs a csajozás világában.
2013. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ma egy ilyen napid volt..:) majd ha legközelebb mész más lesz!
2013. nov. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
*napod, bocsi
2013. nov. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!