Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok titeket zavar ha egy...

Lányok titeket zavar ha egy fiúnak nincs meg egy karja, De ettől függetlenül teljesen egészséges?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne a véleményetek :D Mert általában az emberek az utcán nagyon furcsán néznek és/vagy undorodnak, és ettől nagyon elmegy bármi nemű önbizalmam...

17/F



2013. nov. 17. 21:08
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
nem!
2013. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

hát ha a pasimnak reggelre leszáradna én még attól ugyanúgy szeretném.

szerintem ezen ne aggódj, az a lényeg, hogy teljes életet élj.

2013. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem zavarna!

16/L

2013. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem nem zavarna ha szeretem 16/L
2013. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez elég morbid...
2013. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

hát miután baleset miatt 2 hónapig tolószékben voltam, és mikor összeomlottam, csak a barátom tartotta bennem a lelket, ha elvesztené a fél karját, az lenne a minimum, hogy ki tartsak mellette...

amiket tett értem, az viszonozhatatlan, úgyhogy ez számomra nem kérdés :)

2013. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes számomra, hogy egy-egy ilyen kérdés kapcsán mindenki teljes mértékben elfogadná a másikat és természetesen egyáltalán nem zavarna senkit semmi. Más fogyatékosságok kapcsán is láttam már hasonló kérdést kiírva...

Fura hogy társkeresőn meg letiltanak-ignorálnak stb azért mert vak vagyok pl...

Olyan kérdés is volt már kiírva hogy "járnátok vak pasival" és "siket pasival" és persze természetesen ott is szinte egyöntetűen igen, persze, természetesen, senkit semmi egyáltalán nem zavarna, élőben meg nem ezt lehet tapasztalni.

Bocsánat az off-ért csak számomra ez fura.

2013. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 7-es írt, az a gyakoribb sajnos, nem ez a fene nagy tolerancia, amivel tele van gyk az ehhez hasonló kérdéseknél. Engem pl. egy teljesen hiányzó kar zavarna, de ha könyöktől lefelé nem lenne csak meg, az nem. Vakkal is összejönnék, de sikettel nem. Nem maga a fogyatékosság a kizáró ok, hanem bizonyos fajtái, és nem hitegetek senkit azzal, hogy bármit tolerálni tudnék.
2013. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Passz, sosem randiztam még fogyatékkal élővel. Kicsi rá az esély, hogy csak úgy találkozgatni kezdenék egy sikettel/vakkal stb., de ha a vőlegényemet érné bármiféle baleset, mellette minden körülmény között kitartanék, mert szeretem.

Az biztos, hogy undorral nem néznék rád, de (ha szingli lennék) nagyon-nagyon szimpatikusnak kellene lenned, hogy elmenjek veled egy randira pl. Ez van, nem vagyok tökéletes.

2013. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azért felcsatolnék egy mű kart, az kevésbé lenne fura az embereknek (főleg hogy a ruha sokat takarna), plusz bizonyos szintig használható is.
2013. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!