Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, titeket az zavar, ha...

Lányok, titeket az zavar, ha egy fiúnak betegség miatt önbizalom hiánya van?

Figyelt kérdés
A betegségem nem észrevehető és legtöbben szimpatikusnak tartanak, de valahogy sosem alakul úgy, hogy valami komolyabb kapcsolatom legyen és kezdem úgy érezni, hogy ennek az önbizalom hianyom lehet az egyik oka.

2013. nov. 18. 18:31
 1/2 anonim válasza:
Igen, az önbizalomhiány nem túl vonzó. Ha a betegséged nem észrevehető, miért érzel miatta önbizalomhiányt? Nem tudom, mi a betegséged, de akármi is az, nem foghatsz mindent rá, ha normális életet akarsz élni. Vagy akkor egész életedben egy beteg ember életét fogod élni, és max. a családodat fogja érdekelni a bajod. Ha minden randin úgy kezdesz, hogy "Nekem van ez meg az a betegségem, és ezért én ilyen meg olyan vagyok", az azt a benyomást kelti, hogy valaki olyat keresel, aki végre elfogad téged a nyűgjeiddel együtt, pedig azt a benyomást kellene keltened, hogy olyan valakit keresel, akit boldoggá tehetsz, és elfogadja, amit nyújtani akarsz neki. Érted a különbséget? Szóval rajtad múlik, hogy hogyan állsz a dolgokhoz.
2013. nov. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ezzel kezdeni, az önbizalom hianyomat az okozza, hogy eddig fizikailag az átlagosnál jobb voltam, most betegség miatt sokat küzdök azért, hogy átlagos legyek.. Engem ez folyton zavar tudat alatt. Emellett egészségesnek érzem magam, és nem azt várom senkitől hogy 'apoljon' egy betegségben, csak rossz érzés hogy ekkora energia befektetéssel mások sokkal ferfiasabbnak néznek ki.
2013. nov. 19. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!