Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Illik a lánynak kezdeményezni?...

Illik a lánynak kezdeményezni? S ha igen, hogyan tegye?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 12:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Igen illik!

Ez nem a középkor.Egyenjogúság van az élet minden területén.Túl lehetne már ezen lépni,hogy kinek kell kezdeményeznie!

2013. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Nem illik, de megteheted, ha meg akarod bánni...


Ha már feltetted a kérdést, inkább csábítani tanulj meg. Egy szemkontaktussal, egy öleléssel még semmit sem mondtál, mégis minden benne van.

2013. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Cork válasza:
Korodtól is függ hogy mennyire érett a környezet és ne értse félre, de alapvetően is óvatosan ezzel. Ha nagyon kezdeményezel, az félreérthető és könnyen kaphatónak tűnsz, ami ugye rossz.
2013. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Szerintem igen is illik. Azok a nők akik elvárják, hogy MINDENKÉPP a férfi kezdeményezzen és a kisujjukat sem mozdítják, visszataszítóak a számomra. Ő is ugyanúgy kezdeményezhet és persze a férfi is. Aki előbb akarja, hogy történjen valami. Nincs rá szabály, nincs kőbe vésve, csak néhány nagyon régimódi ember szajkózza ezt. Én úgy érzem, ha egy nő elvárja, hogy egyoldalúan udvarolgassak neki és ő nem tesz semmit a dologba, meg kéreti magát, azzal nekem nincs dolgom.


Meg ha a kiszemeltebb önbizalom hiányos, esetleg visszahúzódóbb, akkor elképzelhető, hogy neked kell lépni, mert különben nem fog. Amiből ettől még nagyon jó dolog is kialakulhat. Hasonló igaz akkor is, ha a lány a visszahúzódó és a férfi a bátrabb. Gáz akkor van, ha mindketten félénk, visszahúzódó emberek. :D Na az kb halott ügy, ha csak az egyik meg nem embereli magát.

2013. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Én mondjuk kezdeményezés alatt nem azt értem, hogy mássz rá, vagy egyből vallj szerelmet, csak simán az ismerkedést elkezdeni.
2013. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

#4/#5!


33 vagyok, mindent vegig probaltam mar. Hidd el, a ferfiak nem szeretik, ha a no kezdemenyez. Egyetlen megoldas, ha apro pici jelekkel hivjuk fel magunkra a figyelmet. Ekkor a ferfi erzekei felerosodnek es o is elkezd kozeledni. Utana mar o udvarol.


(#2)


Nem birom, amikor tevutra viszitek a lanyokat ezzel a 'barki kezdemenyezhet' dumaval. Hulyeseg.

2013. nov. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

#6, bocs, de férfiként mondom: Nekem tetszik. Csak mert te mást tapasztaltál, még nem jelenti azt, hogy feltétlen úgy is van. Ez általánosítás. Hidd el, engem NEM zavarna. Volt már lány, aki konkrétan rákérdezett, hogy járnék-e vele. Oké, váratlanul ért meg vissza is utasítottam, mert volt más kiszemeltem, de rosszul nem esett, sőt...


Én utálom ha "jeleket küldenek". Nem vagyok sem indián, hogy füstjeleket értelmezzek, sem pedig CIA-s kódfejő, hogy rejtett jelzéseket próbáljak interpretálni.

Ha akar valamit tőlem egy nő, igenis jöjjön oda és egyértelműen mondja meg. Nem szeretem a kétértelműséget.

Nyilván ha én vagyok az, akiben ezek az érzések beindulnak elsőként, én lépek. De ha egy nő csak azért nem lép, mert "az a férfi dolga", akkor én nem fogok nála lépni, ez egész biztos.


#4/5 voltam.

2013. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Egyébként én nem értem, hogy ti nők honnan veszitek ezt a jelküldős ostobaságot, már bocs. Pont ezzel bonyolítjátok meg az egészet. Küldtök mindenféle kétértelmű jeleket a férfinak, aki vagy azt hiszi, hogy csak kedvesek vagytok és nem lép, VAGY pont csak kedvesek vagytok és azt hiszi léphet, közben meg nem is érdekel titeket. Persze a lényeget értem: ne Ti koppanjatok. Na itt a gond az egésszel, a hozzáállásban.


Persze tudom: vannak férfiak aki úgy érzik, nekik kell meghódítani a nőt, sőt: hangot is adnak neki. De nem mindenki ilyen. Az élet minden területén nem, de ebben pont hiszek az egyenlőségben. Igenis bárki léphet.

2013. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
4/5. Visszautasitottad. En viszont a finom jelek kuldozgetesevel egy hosszan elnyulo, gyonyoru 'nasztanc' egyik szereploje vagyok. Vegul is ti tudjatok. De tok gaz, hogy mar udvarolni sem tudtok (persze tisztelet a kivetelnek).
2013. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

20 éves lány vagyok:)

és nekem ez a jel-küldéses dolog nem nagyon sikeredett eddig. Sokszor úgy érzem, hogy a kedvesség miatt a fiúk beraknak a "barát"kategóriába és semmi esélyem tovább...

2013. nov. 19. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!