Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az miért van, hogy neten...

Az miért van, hogy neten tetszettem már lányoknak, de amikor buszozok vagy sétálgatok olyan rondának érzem magam és mintha a lányok is átnéznének rajtam egy-két szemezéstől eltekintve, de az is csak ritkán van?

Figyelt kérdés
Szeretnék már egy barátnőt, de rossz, hogy a lányok nem adnak normális jeleket, amiből tudnám, hogy bejövök valamelyiknek és mehetek oda hozzá. Tudom, hogy manapság sokkal fontosabb a külső, mint az én őseim idejében. Látom naponta, hogy a menő páwa pénzes, szép, meleg kinézetű fiúért vannak oda a lányok. Rám neten néhány lány, akinek bejöttem azt írta cuki, helyes vagyok, de valahogy én nem hiszek nekik, mert akkor nem úgy lenne, hogy a városban is kellenék a lányoknak, nem csak netes lányok akarnának járni velem? Kezdbek belefáradni, hogy itt a környéken senkinek sem kellek vagy nem ad jelet, addig a neten meg már nem egy lányt utasítottam vissza, mert én nem szeretnék távkapcsolatot, nekem fontos, hogy egy lányt gyakran ölelhessek, csókolhassak, szeretkezzek vele, anyagilag meg csóró diákként nem tudok utazgatni csak úgy mondjuk még havi egyszer sem, sajnos.
2013. nov. 19. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig akinek nincs ideje egyetemre járni, az megoldja levelezőn.
2013. nov. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valoszinüleg élőben is bejössz a lànyoknak csak nem tudod..itt meg leirják ezért tudod:) logikus
2013. nov. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
küldesz egy képet?:)
2013. nov. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!