Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha igaz az állítás és tényleg...

Ha igaz az állítás és tényleg az van, hogy a legtöbb lány mindig olyan pasival hajlandó csak összejönni, aki szinte mindenben egy picit jobb nála, akire fel lehet nézni, akkor ez a helyzet rossz hírt jelent a legtöbb, , rossz" pasinak?

Figyelt kérdés
Szeretik a lányok, ha az ő párjuk intelligensebb náluk, többet is keres valamivel, jobb családi háttérrel bír, sok mindenben jó (pl nagy baráti kapcsolat, vagy ezermester), sőt az utóbbi évtizedekben az is látható, hogy legtöbbször magukkal hasonló szinten lévő vagy akár jobban is álló fiút akarnak párnak és ehhez elég makacsul ragaszkodnak is. Na most ezzel csak az a baj, hogy tudjuk a mai világban jóval több a szép lány, mint helyes fiú. Főiskolákon, egyetemeken 10 ből 7 lány eléggé csinos minden szinten vagy ha az nem, legalább vagy az alakja vagy az arca szép (én is voltam egyetemista és a legtöbb lány tetszett, akik ott voltak). Tehát ők azért elvárják, hogy a kevesebb helyes srácból akkor is nekik alanyi jogon jár egy, hogy le ne maradjanak a barátnőktől. Azon túl, hogy ha ők nem nagy társasági lények, akkor is előszeretettel választanak olyan párt, aki könnyen ismerkedik és alakít ki kapcsolatrendszereket és akár befolyásos is lehet sok közegben. Ezen kívül ugye előkerülnek a piszkos anyagiak is, és valljuk be őszintén kevesebbszer fordul elő az az állapot, mint fordítva, hogy a lány visz haza nagyobb összeget, mint a srác, ha már dolgoznak. Persze megeshet, de ritkábban. Ugye több lány jár egyetemre, sokaknak össze is jön egy jó állás. Igaz itt is árnyaltabb a dolog, de többségben egy megfelelő állás majd csak előbb-vagy utóbb összejön nekik. Egy pasinak, aki nem végez fősulit, semmit stb, neki pedig sokszor kevesebb betevő jut. Így lemarad ezen lányoktól és kiesik a köreikből azért is, mert ő nem ,,magas végzettségű" illető, ami sok lány csőrét legtöbbször bántja. (persze én is tudok orvos nő és utcaseprő pasi felállást, de ritkább esetek ezek). Ugyanakkor egy szakmunkás, vagy csak gimnáziumot végzett pasi is meg tud gazdagondi az állásából, vagy vállalkozásából, ha ért hozzá magas szinten (de az már azt jelenti, hogy intelligens az illető vagy pokoli szerencsés és ezáltal lehet sikere a nőknél). De mi van az azokkal a srácokkal, akik rettenet sokan vannak, nem végeztek főiskolát, sem nincs ,,tejelő" állásuk, sem pedig nem úgy néznek ki, mint Geoge Clooney. Velük mi van? Ilyenkor persze tudom, szokott jönni a válasz, hogy mindenkinek megvan a párja, majd egy csúnyácska lánnyal jön össze, meg nem minden lánynak a nálánál jobb pasik kellenek, így biztosan lesz párja. Lehet, de ez inkább bla-bla-blának tűnik. Mert ritka ez a dolog. Sokkal inkább a mai rohanó társadalomban az van, amit mát fentebb leírtabb, hogy sikeres és vonzó srácot akar a legtöbb lány, legalábbis saját magához viszonyítva. Adjatok tanácsot, hogy akkor ezekkel a srácokkal mi lesz (régen ezeknek is volt párjuk sokszor, ma nem vagyok ennyire optimista ez ügyben). Értelme és nem leszúrós válaszokat kérnék, ha lehet.
2013. nov. 22. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%

U

N

C

S

I

2013. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a rossz pasik, azaz alfa hímek nem igazán jöttek be soha, inkább partneri, egyenlő viszonyt szerettem. Most is.
2013. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kifejezetten irritál, ha mindenben jobb nálam, ráadásul visszaél vele.

Legyen inkább talpraesett és értelmes.

2013. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elsőnek járt a nagy piros pacsi, mert nem tud kérdést értelmezni. ÉRTELMES válaszokat kérek, legyetek szívesek. Köszönöm!
2013. nov. 22. 17:34
 5/13 A kérdező kommentje:
Ne úgy fogjuk fel a dolgot kedves értelmes kommentelők (elő kivételével), hogy most feltétlen görög testű, luxusvillás, professzor pasira gondolok az ügyben, hogy ,,jobb nálatok és fel lehet rá nézni". Így közelítsük meg a témát, megfelelő határok között.
2013. nov. 22. 17:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt értelme a válaszomnak, mégpedig az, hogy unalmas vagy és a felfogásod is.
2013. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem várok el olyan dolgot a páromtól amit magamtól ne várnék el.
2013. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem az a véleményem, hogy mind a nő, mind a férfi olyan partnert fog választani - hosszabb távra, tehát nem alkalmi kapcsolatra gondolok - akiben van valami, ami vonzza, amit tisztel, ami imponál neki, amire fel lehet nézni, értékelni... sorolhatnák még pár rokon értelműt. Tehát a páromban van egy csomó olyan tulajdonság, amiben én többnek érzem magamnál, de ugyanez nála is megvan fordítva, tehát bizonyos dolgokban engem érez többnek magánál.
2013. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Annak nem sok értelme volt, nem tudom, hogy neked mi az unalmas, de én ilyen kérdést csak egyszer tettem itt fel. Ha nem tetszik, akkor egy értelmes ember, pláne ha unalmas neki a téma, az nem kontárkodik ide és ír választ. Gondolom ez talán érthető volt?
2013. nov. 22. 17:41
 10/13 A kérdező kommentje:
Most azok a bizonyos dolgok ugye nem a főzésre, mosásra, takarításra stb vonatkoznak, amiben illik azért egy lánynak otthonosabbnak lenni, mint egy fiúnak. Itt most komolyabb dolgokról lett volna szó, nem ezekről a kompetenciákról. De köszönöm a választ.
2013. nov. 22. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!