Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék magamon javítani...

Hogyan tudnék magamon javítani? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7.es vagyok,13 éves és fiú.

Ma volt Kalatin-bál..és van egy lány osztálytársam aki tetszik.

Tavaly is tetszett,csak ugye én anyunak elmondtam,ő meg elmondta a lány legjobb barátnőjének az anyjának..(anyum ezzel nem lejáratni akart,de nem gondolta volna hogy az meg elmondja a lányának..)

Akkor úgy már nem tetszett,mert úgy éreztem hogy úgyse lenne semmi esélyem..

De ugy 7.osztályra össze szedte magát,mármint eddig se volt csúnya de most olyan nagyon szép lett..


na és a lényege az hogy ugye mindenki ''táncolt'' ,és 3-4 szám után jött egy lassú szám..és akkor ugye mindenki iszkolt el ,és kb 8 alkalmam lett volna rá hogy felkérjem de nem..nincs hozzá bárotságom,és ebben az a vicc,hogy a csetva osztály társaim felmernek kérni lányokat de én nem..egyszer összeszedtem minden erőmet és oda akartam menni felkérni..de ugye nagy volt a hangzavar igy nem értette mit mondok,és elment ahhoz a barátnőjéhez akit már említettem..


mit kéne javítanom magamon? (rendes kommentelőket várok,ilyenek kíméljenek meg hogy ''ne legyél ronda '' stb..)



#lány #tánc #lassúzás #Katalin-bál
2013. nov. 22. 21:13
 1/7 Orsy070 ***** válasza:
Legyel egy kicsit hatarozotab akarod azt a csajt vedd el taktika :D sok sikert
2013. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Verd ki...
2013. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia! Sztem hívd fel magadra a figyelmét! (jó értelemben)
2013. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Légyszives,normális kommenteket várok!

Első válaszoló:

Köszönöm,ezen már énis gondolkodtam,de attól félek hogy vissza utasítja,bár bennem lenne az a tudat legalább hogy megpróbáltam:)

2013. nov. 22. 21:22
 5/7 A kérdező kommentje:
3. válaszoló,esetleg példát tudnál rá mondani?:)
2013. nov. 22. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Ne félj odamenni hozzá és elhívni/felkérni, mert semmit, hangsúlyozom, SEMMIT nem veszítesz vele. Tetszik? Igen. Bármi szégyellnivaló van abban, hogy ezt felvállalod? Nem. Jobbak bármiben is a "csetva osztálytársaid"? Nem. Akkor?


2. Máskor beszélj hangosabban!:)

2013. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon bánom hogy nem kértem fel:\

Remélem hogy ez miatt nem lettem beállítva gyáva nyúlnak..

Azt nem tudom hogy neki is tetszek-e?..mert akkor sokkal előrébb lennénk:)

2013. nov. 22. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!