Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ronda fiúnak sosem lehet...

Ronda fiúnak sosem lehet barátnője?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez már a "Sokadik" ilyen kérdés de a napokban csúnyán megbántottak. Megismerkedtem egy lánnyal akivel "Facen" ismerkedtem meg minden jól ment egy héten keresztül (Persze tudom hogy a "Facebook" nem tárkereső de csak ott merek lányokkal kezdeményezni mert elég csöndes visszahúzódó fiú vagyok és önbizalom hiányos is) Már a járást is elkezdtük a találkozást is megbeszéltük a probléma utána kezdődött. Lemondta a találkozást és attól a naptól kezdve már nagyon beszélgetni sem akart velem.. Megkérdeztem tőle hogy miért mondja le mindig a találkozást erre csak annyit írt vissza hogy sok a leckéje. A végén meg kiderült hogy az új osztálytárséval van egész nap és vele tölti az egész napját náluk. A végén bevallotta azt is hogy Ronda vagyok és hogy nem akar tőlem semmit felejtsem el. Innentől kezdve nekem elment az életkedvem mindentől... Annyira ki voltam készülve a lány miatt hogy három napon keresztül nem ettem és nem ittam és nagyon nem is aludtam. Még soha nem volt barátnőm. De ezek szerint soha nem is lesz pedig igényes vagyok és nem TOP lányoknál próbálkozom hanem Átlagosaknál de úgy látszik hogy nekik is a "helyes Srácok" kellenek. 17/F

2013. nov. 24. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért 17 évesen és 1 visszautasítás után még nem biztos, hogy ronda lennél, szóval ne add fel, próbálkozz még :) Aztán ha majd a 20. visszautasításon is túl vagy, már joggal feltételezheted, ha a 100.-on is túl vagy akkor pedig már biztos lehetsz benne, hogy ronda vagy. Ez esetben viszont tényleg ne számíts arra, hogy valaha is lesz valakid. Ezt tapasztalatból írom.
2013. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Többnyire így van, de nem az előnytelen külseje miatt. Inkább az önromboló hozzáállása miatt.
2013. nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Képet!

L

2013. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Küldj képet uziben :) egyébként nem mindenkinek egy az ízlése egyszer mindenki ugy is megtalálja az igazit maga mellé :)
2013. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!