Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik az egyik...

Nagyon tetszik az egyik szaktársam, de nincs ötletem mivel menjek oda hozzá beszélgetést kezdeményezni. Milyen ötletek jutnak eszetekbe?

Figyelt kérdés
Már kétszer is odamentem amúgy azzal, hogy ennek-és ennek a tantárgynak a diáit honnan lehet letölteni, mert láttam, hogy neki megvannak, de hát nem mehetek oda mindig ugyanezzel a kérdéssel... Amúgy meg az a baj, hogy másodszor azt ígérte átküldi, és felírtam neki az E-mail címemet is, de nem küldte át, most már lehet meg is ijedne tőlem, hogy megharagudtam rá, hogy nem küldte át, ha odamennék hozzá.

2013. nov. 27. 02:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele valamelyik tantárgyról, vagy kérdezz tőle egy tantárggyal kapcsolatban. Persze ezt csak pár mondat erejéig, aztán szépen lassan kezdj el vele beszélgetni másról, vagy hívd el valahova. Persze csak ésszel, mert hülyén venéé ki magát, pl a következő: Jó ez az irodalom óra. Igen. Randizunk?


:)

2013. nov. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha érdekelnéd elküldte volna. nem?
2013. nov. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te fiú vagy? Pl. megkérhetnéd, hogy suli után jöjjön el Veled, mert nem tudsz választani ajándékot az unokatesódnak. vagy megkérdezed, nincs-e kedve eljönni, megnézni, hogy néz ki belülről a felújított Zeneakadémia, mert nincs barátnőd és egyedül nincs kedved elmenni. vagy kérdezd meg, hogy korizik-e, mert Te 20 éve nem koriztál és milyen jó lenne kimenni a Városligetbe, van-e kedve, természetesen, csak akkor, ha nincs barátja? (Ha erre azt mondja, hogy VAN... akkor legalább megtudtad, hogy ő nem facér.)
2013. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1-3-asnak köszönöm, de ha neked van igazad 2-es, az nagyon szomorú, mert én összeszedtem minden bátorságomat, hogy kétszer is odamenjek, és akkor ezek szerint teljesen hiábavaló volt? :(
2013. nov. 29. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!