Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Ismerkedjek átlagos lányokkal? Vagy picit csúnyácskábbakkal?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem... Nem vagyok egy macsó, de átlagos alakom van, pici pocakkal, és helyes arcom. Van stílusom, szeretek egyéniségként megjelenni, és teszek is azért, hogy ez így legyen :) Mindig is hozzám túl szép lányokkal kezdtem, de nagy részük vagy le pattintott, vagy pont az ellenkezője, 1-2 beszélgetés után már másztak rám... Én egy rendes, kedved, hűséges, szép lányt keresek... lehet hogy maradi vagyok, de nekem azok jönnek be, akiknek van méltóságuk...

Most megismerkedtem egy nem is tudom, átlagosnál talán picit csúnyább lánnyal, aki tetszik a belső tulajdonságai alapján, de külsőleg nem olyan vonzó... Kicsit soványka, kicsit kicsi a melle... még 1 kicsit csámpás is :D

Most szerintetek kezdjek vele, vagy reménykedjek tovább, hogy találok egy rendes szép lányt, aki nem öntelt, és nem voltak 20-30 pasival előttem ?


Sok szép csajnak bejövök, nyaranta, mikor szezonom van :D (imádom a nyarat, meg a vizet) felváltva hordom őket a városba, de nem találom azt akit keresek :(


Ha a helyembe lennétek, ti mit tennétek ? Még fiatal vagyok, van időm is, csak türelmem fogy...



2013. nov. 28. 23:21
 1/8 zotanbro ***** válasza:
hagyd a csajt.
2013. nov. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
figyelj ha tetszik akkor játsz meg a lányt ha meg nem akkor keress tovább ha igy akarod nem értem mi ebbe a nagy kérdés..
2013. nov. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Jobbat érdemel nálad.
2013. nov. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Egyszer egy tanítvány megkérdezte a mesterét: Mondd mester, mi a szerelem?


A mester így válaszolt: Ahhoz, hogy megtudd kérdésedre a választ, menj el egy búzamezőre, válaszd ki a legnagyobb búzaszálat, majd gyere vissza. De van egy szabály, amelyet be kell tartanod: csak egyszer mehetsz keresztül rajtuk és nem fordulhatsz vissza, hogy bármelyiket felvedd.


A tanítvány elindult a búzamezőre, végighaladt az első soron, megpillantott egy nagy búzaszálat, elcsodálkozott és arra gondolt, talán amott, később egy nagyobbra akad.


Majd meglátott egy nagyobbat... miközben azt fontolgatta, odébb még ettől nagyobb várakozik rá.


Valamennyi idő elteltével, amikor már túlhaladt a búzaföld felén, kezdte felismerni, hogy ez a búza már nem olyan nagy, mint az előző volt, amelyet felfedezett. Belátta, hogy elszalasztotta a legnagyobb búzaszálat és nagyon bánta.


Így hát végül üres kézzel tért vissza a mesteréhez.

A mester így szólt: Ezt hívják szerelemnek. Folyamatosan a jobbat keresed, de mire ezt észreveszed, már elszalasztottad azt a személyt...

2013. nov. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az hogy nem tetszik eléggé, hogy egyértelműen dönthessek... És kíváncsi vagyok, ti bevállalnátok egy olyat, aki nem elég jó nektek külsőleg, de belsőleg megfelel...
2013. nov. 28. 23:27
 6/8 anonim válasza:
Ha külsőleg nem vonz akkor úgyse maradnátok együtt :( bocsi de tapasztalat
2013. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez most nekem is rosszul esett nem hogy a lánnynak :/
2013. nov. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hagyd a lányt szerintem is.
2013. nov. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!