Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt kerekesszékes, vagy...

Van itt kerekesszékes, vagy valamilyen formában mozgássérült lány aki ismerkedne?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék, én is mozgássérült vagyok :)

2013. dec. 1. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek én kerekesszékbe vagyok már egy ideje, egy baleset miatt, de tudok járni csak fájdalmas. A jobb lábam térdtől lefele teljesen tönkrement megtudták menteni, valamilyen szinte rá is tudok állni és rövidtávon menni is vele csak sánta vagyok az ízületeimmel vannak gondok, plusz születésem óta gond van a gerincemmel, ami végett régebben a balesetem előtt is gond volt a járással. Egyébként ha ne fájna baromira a hátam és csak a lábammal lenne gond mankóval simán el lennék de sajnos sokszor kényszerülök kerekes székbe amit nem nagyon tudok elviselni bár itthon csak az ajtó előtt porosodik sosem ülök bele bár gondjaim vannak a lépcsőzéssel de minid kapok segítséget és lent mindenem megvan a szobámba. Szóval nem vagyok teljesen mozgássérült bár az idegenek az utcán sokan csodálkoznak ha a buszra várva felállok a székből bár látják hogy nehezen járok és a buszra is saját lábamon szállok fel igaz kell segítség, de megtudom oldani.

Bevallom nekem van barátom, nagyon komoly kapcsolatban vagyok, már a házasságot tervezzük pedig csak 20 éves leszek. A barátom teljesen egészséges ő neki még a megismerkedésünk napján mondtam hogy mi a probléma csakhogy ne okozzak csalódást és elfogadott teljesen mondta hogy attól még ugyanolyan ember vagyok.

Rá lehet számítani persze voltak gondjaink a kapcsolatunkkal de mindig kibékültünk bár látni a barátomon hogy időnként táncolna egy helyes lánnyal meg jókat sétálna de nem érdekli őt igazán, én kellek neki ami nagyon kedves tőle, és nagyon büszke vagyok rá. Nagyon sokan felnéznek a barátomra hogy milyen egy jó ember, bár a barátom idősebb nálam 25 éves és neki elég komoly kapcsolata volt régen és sajnos egy nagyon sötét múltja igaz nem követett el bűncselekményt de sokakat megbántott a viselkedésével. És azok is felnéznek rá akik utálják őt és megölnék de nem bántják mert látják rajta hogy sokat változott, és volt neki olyan amikor bántotta a rokkantakat szavakkal meg lenézte őket.

Persze sokáig éreztem azzal hogy így akarta bizonyítani hogy megváltozott pedig nem, ő beismerte hogy egy hülye volt depressziós is volt miatta és 1 évig teljesen elzárkózott be a 4 fal közé és akkor döntötte el hogy egy új ember lesz.

Szeretem őt, megvagyunk, ha esetleg érdekel kérdezhetsz. :)

2013. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szívesen ismerkednék, de mivel egészséges vagyok, gondolom nekem így már nem szól...
2013. dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!