Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 2013.12. 05. csütörtök -...

2013.12. 05. csütörtök - Valaki tud ajánlani jó szórakozóhelyet, bulit erre a napra Budapesten?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni valahova, keresgéltem már, de nem győzött meg idáig semmi. Valakinek van jó tippje, ötlete? Kérlek titeket, osszátok meg!

Nyilván amellett, hogy jól akarjuk magunkat érezni, ismerkedésre is ki szeretnénk használni a helyzetet.

24/F



2013. dec. 2. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
menj be egy kocsmába és igyál egy pohár bubis vizet kisfiam
2013. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fú, nagyon hálás vagyok, ez az ötlet még eszembe sem jutott, köszönöm a tippet! Lehet, hogy megbolondítom majd egy kis citrommal azt a bubis vizet. Vagy ne haragudj meg Rám, de a fiúkat kicsit belevalóbb típusnak gondolom, mint Te, inkább narancslevet fogunk elszürcsölni..


(Ha nincs releváns válaszod, akkor miért érzed szükségét, hogy ide firkálj, te beképzelt majom!)

2013. dec. 2. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:

corvintető,instant,doboz :)

19/L

2013. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ismerem mindet :) Igaz, Dobozban csak egyszer voltam.

Azóta lehet, hogy péntek lesz belőle.. :D


Köszi a választ :))

2013. dec. 4. 20:38
 5/5 A kérdező kommentje:

Mégis holnap, és remélem Doboz. Vissza akarok oda menni úgyis. A kérdést amúgy azért tettem ki, hátha van valahol valami jó Mikulás-party :)


Instantba rengetegszer bemegyek, ha valami rosszul sül el, vészmegoldásnak jó.. csak tömegnyomor. Corvintető meg nem a stílusom. Ennyi.

Még egyszer köszi, azt hiszem így teljes a kérdés :) Lezárással.

2013. dec. 4. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!