Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Zenés-táncos szórakozóhelyen...

Zenés-táncos szórakozóhelyen érdemes ismerkedni? 44N. Valakinek jött már így össze komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm akarja ,hogy elmenjünk Nekem fenntartásaim vannak. Sokan gondolják ,hogy szexéhes középkorú nők vannak ott. Nekem kicsit olyan mintha plakátot raknék a hátamra: egyedül vagyok, szabad préda.
2013. dec. 6. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Fotósként jártam már pár helyen, de azt mondom, hogy ha ilyen ismerkedésre adjátok a fejetek, akkor elég körültekintően vállaszatok helyet, mert a legtöbb helyre általában az egysíkú, nulla érzelmi kultúrával rendelkező, egoista emberek járnak, akik csak maximum egy-két estéért hajlandóak valami kevéskét nyújtani. 22/F
2013. dec. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én buliban jöttem össze a párommal. Azóta már a feleségem. 29F
2013. dec. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hova mentek. Bár ha jól nézel ki akkor általában minden ilyen helyen tuti odamennek hozzád ezren. Főleg ha pestiek vagytok, és véletlenül olyan helyre mentek ahol sokszor azért mennek a korodbeli nők hogy fiatalabb pasit fogjanak, akkor ott meg tuti állandóan bepróbálkoznak majd a húszonévesek. Bár biztos létezik ilyen helyből is igényes, ahova nem engednek be minden jöttmentet, de én nem tudok róla.

Ha nyugit akartok akkor inkább igényes beülős helyre menjetek. Ott is lehet ismerkedni, szemezéssel stb, nem az van hogy a táncolásnál percenként tenyereket érzel a fenekeden.

2013. dec. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megbántani, de szerintem ne menj, kinevetetted magad. A beülős hely tényleg jó ötlet. Esetleg jazz koncert, ilyenek.
2013. dec. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
beülős sztem is
2013. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!