Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác akivel facén...

Van egy srác akivel facén beszélgetünk. Élőbe csak köszönünk egymásnak, nagyon aranyos. Mindig előre köszön mosolyogva. Lehet-e valami köztünk ami több a barátságnál? Nekem nagyon tetszik.

Figyelt kérdés
Kellene élőben is beszélgetni, én ezt tudom, de nem neki kellene kezdeményezni? Érdemes várnom? Lehet esélyem?
2013. dec. 12. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Te is nyugodtan kezdeményezhetsz.
2013. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De menjek oda hozzá szünetbe? Hogy : szia, mizujs? :D
2013. dec. 12. 18:17
 3/8 anonim válasza:
akár:D És fiúnak van valakije,vagy bókolgat neked?:)facebookon kérdezd meg nincs-e kedve elmenni veled valahova vagy bármi,hidd el,nem lesz semmigond vele:)
2013. dec. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nincs senkije sem a fiúnak. nagyon kedvesnek tűnik, mondom előre köszön mosolyogva. de én félek odamenni hozzá. jöjjön ő. de lehet, hogy ő meg engem vár.. szóval nem tudom
2013. dec. 12. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha mindketten csak vártok, akkor sok minden nem fog történni. :D

Ez majdnem olyan, mint mikor valamelyik évben várták Finnországból a Mikulást, Ő úgy gondolta majd a reptéren biztos kimennek elé, nem szól senkinek. Itthon meg mindenki azt gondolta, ó majd úgyis megy a másik, majd más várni fog rá. :D Erre meg nem ment ki senki és senki nem fogadta a Mikulást. :D

2013. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

nyugodtan kezdeményezz :)

ha személyesen félénk vagy akkor kérdezd meg üzenetben h hali, lenne kedved ehhez vagy ahhoz?

ha tényleg kedves meg sokat beszéltek minden...ugyis igent fog mondani :) merj és nyerj! ;)

2013. dec. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) majd megpróbálok.. :D
2013. dec. 14. 16:38
 8/8 kohdf hirte válasza:
Hajrá ,né ezt a kérdést pont a szülinapomon irtad ki ! :)
2014. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!