Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mikor szabad megfogni a...

Mikor szabad megfogni a lánynak a kezét?

Figyelt kérdés

Ma randiztam egy nagyon rendes lánnyal, akivel én úgy vélem, jól éreztük magunkat. A második találkozón szabadna tőle kérni, hogy járjunk kézen fogva? Vagy ezzel inkább elriasztanám, mert korai lenne még.


Hogyan célszerű cselekedni?



2013. dec. 12. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első randi első percében érezni lehet, hogy megvan-e a közös hangnem. Ha igen, akkor próbálkozz be legközelebb!
2013. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Hát így nem :D

Ne kérd, hanem figyeld a viselkedését. Ha egy kicsit közelebb lép, mint indokolt lenne, vagy ha te lépsz közelebb, és nem húzódik arrébb, netán ha többször "véletlenül" hozzáér a keze a tiédhez, akkor bátran megfoghatod.

De ha tartja a távolságot, akkor ne. És semmiképp ne kérdezd.

2013. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit érdekel téged, hogy neki mi a sok meg mi nem. Ők mondják állandóan, hogy férfit akarnak. Fogd meg a kezét, ha pedig nem tetszik neki akkor hagyd ott a csába.
2013. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Itt inkább érezni kell a dolgot, ha sétáltok együtt akkor légy mellette és ha látod hogy lógatja a kezét akkor óvatosan simizd meg a tiéddel és fogd meg, ha nem rántja el meg semmi és hagyja magát akkor te is hagyd ha nem akarja akkor ne erőltesd. De ne tedd szóvá, csak ha zavarja őt akkor kérdezd meg hogy zavar? De halk hangnemben érzéssel, tehát ne görcsölve.
2013. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Èn ùgy szoktam, dumcsizok velük egy òràt valahol, azt elhìvom, hogy mozgassuk meg picit magunk. 2-szer megpròbàlom, idàig mindig bejött. Ha nem jönne be elvinnèm egy romantikusabb helyre, ott megpròbàlok közelìteni, ha semmi, akkor a következõ szavam a szia..
2013. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Az egymásra hangolódással nem volt gond, viszont a karjaink séta közben összeértek néha, és nem húzódott távolabb (legalább is én így éreztem). Aztán párszor rövid ideig át is karoltam, de akkor figyelek majd a jelekre :)
2013. dec. 12. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!