Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a lányok elutasítanak...

Ha a lányok elutasítanak egyből, ahogy leszólítom őket, akkor mégis hogyan lehetne barátnőm, honnan tudjam milyen lányoknak jövök be külsőre, kiknél érdemes próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Mert igazából a kövér lányoktól kezdve a nagyon fullos cicababákig mindenféle lánynál próbálkoztam már, volt aki durván, volt aki udvarisan utasított el, bár a legtöbb hamar lerázott a van barátom szöveggel. Egyszer kinevettek, máskor azt mondták nagy orrom van, harmadszor megköszönték, hogy dumálgattam velük, amíg vártak a buszukra. De a lényeg, hogy egy lánynál sem éreztem, hogy bejövök neki, mintha a külsőmmel lenne valami bajuk, de mégis honnan tudjam, hogy melyik lánynak kellek, vagy ennyire ronda lennék, hogy egy lánynak sem tetszek, létezik ilyen? Mert eddig minden jel arra utal akárhány lányt is szólítottam le, valahogy sosem akartak tőlem komolyabbat, legjobb esetben is fb- havernak akartak, de igazából ebből sem lett semmi.
2013. dec. 16. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezek mind elég béna kifogások valami baj lehet veled,úgy értem lehet hogy van valami fura stílusod,szóhasználatod stb.. Én is így voltam amíg le nem szoktam a tájszólásról..
2013. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"a legtöbb hamar lerázott a van barátom szöveggel"


Milyen szemetek, hogy vszeg van barátjuk, vagy ha nincs, akkor nem akarják megmondani, hogy azért koptatnak le, mert nem tetszel nekik...:S :D lol.

2013. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Öltözz menőn stb. hajat állísdbe.. NE SAJNÁLD A PÉNZT!!!!

Légy menő!

Nyomd ki a pattanást személdök csipesz és KÉSZ IS!!!

2014. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!