Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak ha egy jóval...

Mit csináljak ha egy jóval idősebb srácba zúgtam bele?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon aranyos srác akivel jóban vagyok hetente párszor szoktunk beszélgetni mert edzésről ismerem... És hát totál belezúgtam és ezzel csak annyi a gond h jóval idősebb... de egyszerüen nem megy az h elfelejtsem meg ilyenek... nagyon tetszik és nem tom h mit csináljak mert félek ha elmondom neki akk egy életre lőttek annak is h jóban vagyunk na meg én nem is vagyok annak a híve h a lány lépjen először.

kérlek segítsetek


2013. dec. 16. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi a korkülönbség?
2013. dec. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen.. mennyi?

Nem mindegy h L15-F30 vagy L15-F19...

2013. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél neki egy doboz viagrát, hozzá egy kis cavintont, ne felejtse el bevenni.
2013. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát sokkal... 14 év:/
2013. dec. 16. 23:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Na meglepve olvasom, hogy "nagyon aranyos srác" és a "nagyon tetszik" kifejezéseket együtt! :-)

Én meg élből elutasítottam 3 nőt is aki azt mondta aranyos vagyok, mert visszautasításnak vettem és nem mentem velük randizni amikor hívtak, mert az aranyos= nem vagy férfi és nem tetszel, ezért a randira hívást is sértésnek vettem, hogy ha nem tartanak férfinak akkor mit szórakoznak itt velem!

2013. dec. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom én ezt nem sértésnek akartam mondani meg amúgy se mondanám így senkinek... de akkor úgy fogalmazok h nagyon jófej, kedves, jókat lehet vele nevetni meg beszélgetni:)
2013. dec. 17. 14:26
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg nem tom h miért is használtam a "nagyon aranyos"-t biztos átragadt a többi barátnőm stílusa:D de hogyha egy lány ilyet mond akkor ez egyáltalán nem rosszindulatú, meg megértem hogyha ezt nem veszitek jónéven mert ha belegondolok akk én se szeretném ha férfiként ezt mondanák rám de nem akarnak vele semmi rosszat sugallni csak így fejezik ki magukat:)
2013. dec. 17. 14:43
 8/8 anonim ***** válasza:

hát a 14 év az nagyon sok..hagyd is!!

én elé sok csajjal randiztam már volt aki 5 évvel is öregebb volt..és nem nagyon érettük meg egymást.

2013. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!