Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudhatom egy lányról,...

Hogyan tudhatom egy lányról, hogy tetszem-e neki? 14/f

Figyelt kérdés
Heti egyszer találkozunk, sokszor szemezünk, általában ilyenkor mosolygunk egymásra, ő elpirul. Nem jár senkivel. Mondhatni barátok vagyunk, jókat beszélgetünk. Egy kicsivel idősebb vagyok nála. Leírtam mindent:D Hogyan közeledjek felé?

2013. dec. 19. 09:06
 1/7 kendrazoltan ***** válasza:
Érdemes alkalmanként azzal kísérletezni, hogy hogyan reagál bizonyos testi kontaktusra...ha vagytok olyan viszonyban, akkor próbáld ki, hogy amikor olyan a helyzet, hogy nem abszurd a dolog, akkor öleld át és figyelj a reakcióra...
2013. dec. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Ejjjjha, ezt de szépen leírtam...büszke vagyok magamra... ;)
2013. dec. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ment is a zöld :D Jó hogy mondod, most lesz fellépésünk, egy biztató ölelés belefér, nem? :D
2013. dec. 19. 10:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, a lány nagyon szép, magamat nem ítélem meg a külsőm alapján, mert akkor meg egoista vagyok :D. Amúgy gitározom,énekelek,színészkedem,boxolok :)
2013. dec. 19. 10:41
 5/7 kendrazoltan ***** válasza:
Na, haverkám, akkor csapj a lecsóba! Ne legyen eltúlzott az elején a fizikai kontakt, viszont ha pozitív visszajelzéseket kapsz, akkor lehet szépen lassan fokozni a dolgokat... ;)
2013. dec. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom, ha tetszik a srác:D sztem nyugodtan próbálkozz be nála:)
2013. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) Ment a zöld mindenkinek!
2013. dec. 19. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!