Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy szórakozóhelyen, ha...

Egy szórakozóhelyen, ha tetszik egy fiú, elmenjek vele a csókig, vagy inkább ne, ha szeretném őt utána megismerni?

Figyelt kérdés
Félek, ha belemegyek a csókba, akkor könnyen kaphatónak gondolnak a normális fiúk és nem akarnak velem utána komolyan ismerkedni. Én meg szeretnék végre párt találni és máshol nem nagyon tudok fiúkkal találkozni. De közbe meg, ha olyan a hangulat én benne lennék a csókba.

2013. dec. 23. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyabbat szeretnél tőle, ne hagyd! Aki idegeneknek hagyja, h lesmárolják, az ribi.
2013. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne hagyd neki a csókot. Azért azt jelezd neki, hogy van esélye nálad. Például buli végén haza kísér, de semmi több. Mondjad neki ha ő is szeretné akkor megismételhetnétek valamikor az estét. Ha benne van elkéri a tel számod. 3-4 találkozásnál már jöhet a csók.


28/F

2013. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
rossz a sorrend...előbb ismerkedj aztán csókolózz
2013. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-4 találkozásnál jöhet csak a csók? Most vagy én élek más világban vagy Te. A 3. randin már szex szokott lenni. Én mondjuk nem megyek ilyen gyorsan bele, ezért is van az, hogy senkim nincs és azon gondolkozom, hogyan ismerkedhetnék meg egy fiúval, lehetőleg úgy hogy ne nézzen már r*bancnak és ne akarjon úgy kezelni.

Na de most szilveszterkor sem szabad a csók idegen fiúval?:)

2013. dec. 27. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Első randin szabad, de idegennel csak ringyók smárolnak.
2013. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!