Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek megállja ez az...

Szerintetek megállja ez az elmélet a helyét a magabiztosságról (viszonylag hosszú)?

Figyelt kérdés

Szóval úgy vettem észre, ma a szokásosnál is több az összetört szívű leányzó itt az oldalon és szöget ütött a fejembe valami.

Ugye a lányok a magabiztos, laza pasikat szeretik akik nem görcsölnek rá a dolgokra hanem normális, könnyedén képesek elbeszélgetni velük. De az is tény, hogy manapság kevés tizen/huszonéves fiatal akar komoly kapcsolatba bonyolódni, sokuk csak alkalmi vagy szexkapcsolatot akar kötöttségek nélkül, így egyre nehezebb olyan valakit találni akivel hosszútávra is tervezhetnél.


Ebből az következik, hogy azok a pasik akik nem akarnak komoly kapcsolatot sokkal lazábban, magabiztosabban tudnak beszélgetni a lányokkal mert ugye most pusztán külsőségeket nézve kb. minden harmadik szembejövő lánnyal benne lennénk szexkapcsolatban így, ha egy kikosaraz akkor odamész a 2 méterrel arrébb álló lányhoz és kezded elölről.

Viszont, ha egy olyan pasit veszünk aki tényleg komolyan gondolja annak sokkal nehezebb dolga van mert eleve nehéz olyan lányt is találnia aki külsőleg/természetileg is megfelelő számára és hosszú távra is tervezhet vele. Szexnél ugye nem szokta érdekelni az embereket a másik személyisége mert ott főleg csak a külcsín dominál.

Tehát egy ilyen pasinak jóval több veszítenivalója van mert nem akarja elszalasztani a lehetőséget, ha hosszas keresgélés után végre talál egy olyan lányt aki minden tekintetben megfelel neki és persze ő is a lánynak (ez egy újabb nehezítő körülmény) így akarva/akaratlanul is kissé nehezebben fogja tudni eladni magát mert fél attól, hogy kútba esik az egész ismerkedés. Hiszen nem mehet csak úgy oda a következő lányhoz aki szembejön vele pont azért mert komoly kapcsolat kialakításánál ez nem így működik.


Nos ez eddig világos de mint tudjuk a lányok szeretik a magabiztosságot/lazaságot így ők viszont hamarabb szeretnek bele azokba a pasikba akik nem akarnak semmi komolyat de megpróbálják elhitetni (a kis cselesek). Persze a lányokat sem akarom védeni mert ők is sokszor csak szexet akarnak de sokszor találkoznak olyanok és alakulnak ki úgy kapcsolatok, hogy a 2 fél nem azonos célokkal rendelkezik az adott párkapcsolatot tekintve majd miután szétmennek akkor jóval nagyobb lesz a keserűség mert a másik sokkal inkább átverve érzi majd magát és rendszerint úgy dönt nem akar mostantól ő sem komoly kapcsolatba bonyolódni.


Tehát akkor felmerül a kérdés a lányok felé, valóban vonzóbb-e a magabiztos, laza viselkedés vagy sokkal inkább lehet egyfajta intő jel?



És persze mindenkinek Kellemes Karácsonyt ti mocskos állatok! :-)



2013. dec. 24. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tipikus jófiú vs. rosszfiú sírás, ugye?
2013. dec. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
induljunk ki abból, hogy egy magabiztos ember magabiztos.
2013. dec. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hosszú,de biztos igazad van.
2013. dec. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A kérdés nem siránkozó jellegű csupán egy meglátás. :)

Ennyire azért ne legyetek aktívak, hogy kb. 1000 karakteres szöveget is lusták vagytok elolvasni. :)

2013. dec. 24. 20:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, de összefoglalnád röviden?:D
2013. dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja, ja. Ez az ellenkező nézőpontban is igaz amúgy. Még lehetne hozzápasszintani ezt azt. Mert ezek igazak, de emellett más dolgok is vannak.


Nem feltétlenül "manapság kevés tizen/huszonéves fiatal akar komoly kapcsolatba bonyolódni, sokuk csak alkalmi vagy szexkapcsolatot akar kötöttségek nélkül" - hanem, szimplán nem találják a megfelelőt, és addig jól érzik magukat kevésbé megfelelőkkel - akiket nyilván nem vesznek komolyan. Az szép lenne, ha ezerrel tudatosítanák ezt a másik félben, hogy ha az akar, ne menjen bele a dologba.


Egyébként szerintem akkor is lehet valaki laza, ha komoly kapcsolatot akar, csak megfelelő személyiség kell hozzá.


A nők szeretik a laza viselkedést, vagy lehet intő jel is. Szerintem ez a kettő együtt jár. De azt is hozzá kell tenni, hogy minden emberben benne van a "nagy vad utáni vágy" - tehát akiben kevésbé látják, hogy oda van értük, az jobban kell nekik, mert nagyobb a dicsőség, ha végül megszerzik. Ezért taktikáznak sokan, ezért nem mondják ki érzéseiket és játsszák a függetlent. És szerintem ez is elsődlegesen az oka annak, hogy miért szeretik jobban a nők és a férfiak is a "laza" ellenkező neműeket.

2013. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Nem mondod :D ***** válasza:
Na, én pont a nagydumás srácokat kerülöm...és mostantól senkiben nem bízom meg :) Ami azt illeti, tényleg vonzóbb egy magabiztos, férfias srác, mint egy kis nyuszi, de épp ezért nem kell egyből dönteni :)
2013. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A magabiztos azért magabiztos, mert kur...vára nincs tét!

Amikor csak szex a tét sz@rom le...ha nemet mond majd a köv csaj igent, mert isten vagyok! arról meg nem tehetek, hogy a csaj az isteni testemtől megfosztotta magát, mert butus!


Ha párkapcsolatot keresek és szerelmes vagyok a lányba és az életem tervezem leélni vele akkor meg para vagyok...mert nem akarom elveszíteni..TÉTJE van..nincs másik lány, mert ŐT szeretem és csak ő kell! Ha nem így lenne akkor laza lennék, mert kit érdekel?


Ja helyes az elméleted!

2013. dec. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én senkivel sem vagyok parás.
2013. dec. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az egyetlen megoldás erre az, hogy nem görcsölsz rá a dologra, még akkor sem, ha tétje van. Különben 90%, hogy elszúrod, és a nők is megérzik ha görcsös vagy, és az már nem lesz szimpatikus nekik. Úgy kell felfogni, hogy vagy találsz magadnak párt, vagy ha nem, akkor is ellegyél valahogy. Nehéz. 23/F
2013. dec. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!