Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek levelezésnél jó...

Szerintetek levelezésnél jó ötlet váratni egy kicsit a másikat, azonnali válasz helyett?

Figyelt kérdés
fb-on beszélgetek egy nagyon szimpatikus korombelivel, de nem szeretném, hogy túl rámenősnek tartson, ezért nem mindig válaszolok rögtön, van hogy kivárok pár órát vagy napot. Ez titeket taszít vagy jobban felcsigáz?

2013. dec. 28. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
rossz ötlet
2013. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet.
2013. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Engem taszít, konkrétan nem is foglalkoznék veled egy idő után.
2013. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ez engem k..vára idegesít

mert beszélgetni akarok azzal aki tetszik és utálom ha húzzák az agyam szóval hamar befejezem vele miután kiosztottam

2013. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a mai világban már mind1... ebből is lehetnek félre érthető dolgok..pl látja, hogy fent vagy és nem válaszolsz neki vagy látja, hogy elolvastad és ezeket szépen úgy értelmezi, hogy nem kell neked...
2013. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Sinead ***** válasza:

Maximum pár percet várj, ne tűnj el csak úgy pár órára vagy pár napra. Én rettentően útálnám az ilyet és hagynám a fenébe.

18f

2013. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Pain for Pleasure ***** válasza:
Utálom az ilyen játszmákat. Ha egyszer ráérsz, akkor minek akarod váratni szerencsétlent? Ha meg más dolgod van, leírod, hogy nem érsz rá. Ennyi.
2013. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez így van, tényleg nagy sértődés lehet 1-1 ilyen szituációból. Ilyenkor azért ügyelek rá, hogy ne lássa hogy olvastam vagy fel sem megyek. a facebookra. Azért választom ezt a módszert néha, hogy ne találjon túl nyomulósnak, esetleg kicsit elérhetetlennek tartson. Persze itt csak rövid időről van szó, nem hetekről!
2013. dec. 28. 21:50
 9/15 Sinead ***** válasza:
Beszélj vele 2-3 naponta, de ne játssz vele szerintem. Egyszer az lesz a vége hogy megunja a dolgaidat és keres valakit akivel lehet beszélgetni.
2013. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szokj le errol a butasagrol! Nagyon idegesito tud lenni ha vki nem kepes valaszolni/ visszairni..
2013. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!