Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az Instantbol soha nem mész...

Az Instantbol soha nem mész haza egyedul. (? )

Figyelt kérdés

Na pont ezt mondta ma egymasnak ket csaj amikor alltam sorba ma a ruhatarnal.


En meg lejarok tobb mint egy eve es senkit se tudtam hazavinni, max olyat, akit mar elotte is ismertem, es volt "alap". Raadasul nekem lenne hova hazavinni a lanyokat.


Elegem van mar, h lejarok es leszolitok lanyokat es azok leraznak, de kesobb meg még a legatlagosabb jelentektelenebb fajtaját is valami magas izmos pasi utan latom rohangalni.


Ezek utan semmi ertelmet nem latom annak h egyaltalan szorakozni jarjak le, ugyanis meg vagyok fosztva a szorakozas bizonyos aspektusaitol...az elmondottakbol es a tapasztalataimbol nem az jon le h a lanyok csak tancolni jarnanak le...akkor en nekem miert kene beerni ennyivel?


Raadasul mindig kiralyul fel vagyok oltozve, a jokepunek szuletett csavokal megis jobban kellenek a noknek még akkor is, ha valami ocsmany lógós ing van rajtuk...


Kb a dagi tulkompenzalós ronda csajol szintjen erzem magam, bar még nekik is nagyobb sanszuk van egy egyejszakasra, mint nekem, aki folyton a vasarra viszi a bőrét az eredmenyek erdekeben...


Multkor randiztam egy csajjal...volt vagy 80kilo, de még ezt is 20kilo fogyassal erte el. Es magyarazta ott nekem, h tavaly nyaron puszta kivancsisagbol minnen heten mas pasival ment haza instantbol....


Bezzeg ha en a 60kilommal mennek le valami minimalis gagyi kondizas utan, ugyanugy nem jonne velem haza egy csaj se....


Szoval elegge kivagyok.


Arrol nem is beszelve, hogy jol keresek, de ez ugyse szamit (Kiveve, ha ezek utan majd mindig hivok valami felcigany csajt hazhoz, mivel ilyenekbol all ki a startapro)


Szoval nagy kozepsouj egyreszt a csajoknak masreszt meg a jokepunek szuletett csavokaknak. Es megyek az ombudsnamhoz is meg minden.


Lehet persze ugatni, h nem teszek semmit a siker erdekeben, de az a baj, h teszek, ugyanis mindig odamegyek tobb csajhoz is, de csak leraznak.


A jopasi meg semmit se csinal, egyszeruen tapadnak ra a nők.


Kb annyira tapadnak ra a nok, mint a jelentektelen atlag nore a pasik.


Es ez rohattttttul igazsagtalan.


2013. dec. 31. 02:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne sírj, majd veszek neked vattacukrot.
2013. dec. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Ujj (lemaradt a j)
2013. dec. 31. 02:49
 3/32 anonim ***** válasza:

Én is sokat jártam az instantba, most már kevésbé kedvelem, mert nagyon sok a külföldi ugye. Meg amit észrevettem tele van 18 évesekkel vagy fiatalabbakkal.

Soha nem mentem haza egy fiúval se. Ismerkedni szoktam, beszélgetni, táncolni.

Egy olyan srácot láttam ott aki tényleg tetszett, és nekem nagyon szimpatikus volt.

Viszont ő elég önbizalom hiányos, a fogsora nagyon szép volt, megdicsértem a mosolyát és azt mondta, ha még egyszer megdicsérem elmegy. Aztán össze vissza rohangált, mert a lány ismerősei elhívták. Fura volt. Nem is keresett meg. Kár..

2013. dec. 31. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Na tessék te is leirod h a kulseje miatt tetszett...nekem meg a fejemhezvagjak, h az onbizalomhiany igy meg ugy....
2013. dec. 31. 02:54
 5/32 anonim ***** válasza:
Nem írtam, hogy csak a külseje miatt. Beszélgettem vele, ezért volt szimpatikus, csak mellette fura is... nem érezte magát helyesnek stb... nagyon szerény volt.
2013. dec. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Na de nekem meg azt vagjak a fejemhez h az onbizalomhiany lenullazza az eselyeimet.......szal haggggyukmar
2013. dec. 31. 02:56
 7/32 anonim ***** válasza:
Igen, én sepciál azt nem szeretem aki túl önbizalom dús - de ez egyénenként változó, általában azt szeretik akinek van önbizalma. Szóval ne belőlem indulj ki. Én inkább azt kedvelem, ha valaki szerény, szolid, kedves, de azért mókás is.
2013. dec. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Es legalabb 1dolog van rajta ami gyönyörű........
2013. dec. 31. 02:59
 9/32 anonim ***** válasza:
Igen szép volt a fogsora, de ha ez megnyugtat a legutóbbi barátomnak le volt törve elöl a foga. Na és akkor?
2013. dec. 31. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Nem bírtam végigolvasni. Lehet a csajok is ezért lépnek le tőled. Van egy stílusod az biztos, de még gyógyítható.
2013. dec. 31. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!