Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetnék meg egy...

Hol ismerkedhetnék meg egy rendes, normális, szolid lánnyal, (20-28 év közötti) akivel abban állapodnánk meg, hogy egymással lehetőleg csak angolul beszélünk, felfejlesztjük a tudásunkat, és ha úgy alakul, akkor együtt elköltözünk külföldre?

Figyelt kérdés
Vagy ez túl sok kérés egyszerre? Kicsit már tudok angolul. :) Németül jobban beszélek. 35 éves, budapesti egyedülálló férfi vagyok. (173 cm, 60 kg, barna hajú, kék szemű vagyok) :) (Lehetőleg olyan lány/nő írjon, akinek még nem volt sok barátja, köszi!)

2014. jan. 1. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Avagy hogyan kössünk ki Amszterdamba prostiként című játékunkat látják...
2014. jan. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

:D:D:D ja.


és szabolcsi legyen :D:D

2014. jan. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Aha, te 35, ő meg 20 legyen aha....pff.

Igen, túl sok kérés, és szánalmas.

2014. jan. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig mindenkit lepontoztam, és egyébként pedig sértve érzem magam!
2014. jan. 1. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

"Eddig mindenkit lepontoztam, és egyébként pedig sértve érzem magam!"


Már megbocsáss, de szerinted ez itt kit érdekel?

Olvasd vissza még egyszer legyél szíves, hogy mit írtál. Tehát egy nálad sokkal fiatalabb csajt keresel, lehetőleg kevés élettapasztalattal, aki beszél angolul, és kiköltözne veled külföldre...

Szerinted ez miért érné meg egyetlen nőnek is pláne, hogy magadról semmi lényegeset nem adtál meg. Miért lenne jó ez egy lánynak? Ez a hülye kérdésre, hülye válasz tipikus esete kedves kérdező.

2014. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ha nem kerítő vagy kitartó vagy akkor társkereső oldal. Vagy irodalmi klubok, táncházak. Ott sok nő van.
2014. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem egy kerítő nem arról híres, hogy "normális, szolid" lányt keres, és főleg nem olyat, akinek "nem volt még sok barátja" ugyanis, egy olyan lánnyal szerintem felkopna az álla... Utálom, hogy mindenki ilyen rosszindulatú! Köszönöm a társkeresős dolgot megpróbálom!
2014. jan. 2. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!